ASUS TUF Gaming VG27AQL5A
Kód: 175916
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Herný monitor TUF Gaming Series 5 - VG27AQL5A - 27 palcov, QHD (2560x1440), 210 Hz (OC), Fast IPS, ELMB SYNC, 0,3 ms GTG (min.), stereo reproduktor, DisplayWidget Center, herná AI, nastavenie výšky
27-palcový herný monitor QHD (2560x1440) s rýchlym IPS a obnovovacou frekvenciou 210 Hz (OC) určený pre profesionálnych hráčov a pohlcujúce hry
Technológia ASUS Fast IPS umožňuje čas odozvy 0,3 ms (GTG) (min.) pre ostrý herný obraz s vysokou snímkovou frekvenciou
Technológia ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) umožňuje súčasné použitie technológií ELMB a variabilnej obnovovacej frekvencie, ktoré eliminujú duchy a trhanie obrazu a zabezpečujú ostrý herný obraz.
DisplayWidget Center uľahčuje nastavenie monitora pomocou myši
Technológia FreeSync Premium poskytuje plynulý herný zážitok bez trhania tým, že v predvolenom nastavení umožňuje funkciu VRR (variabilná obnovovacia frekvencia)
EPIC TUF
TUF Gaming VG27AQL5A je 27-palcový QHD monitor, ktorý ponúka päť pokročilých vylepšení pre najvyššiu úroveň hrania. Je vybavený pretaktovanou obnovovacou frekvenciou 210 Hz a časom odozvy 0,3 ms spolu s kompatibilitou s technológiami AMD FreeSync™ Premium a NVIDIA® G-SYNC® pre mimoriadne plynulé hranie. Vďaka vylepšenému farebnému výkonu, aktualizovanej hernej umelej inteligencii a jednoduchému ovládaniu prostredníctvom DisplayWidget Center vám tento monitor poskytne náskok pred konkurenciou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.7 kg |
| EAN: | 4711387919149 |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,4 |
| Výška [mm]: | 534 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 210 |
| Šírka [mm]: | 615 |
| Hĺbka [mm]: | 215 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
