ASUS TUF Gaming VG279QM 90LM05H0-B01370
Kód: 9312138
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Herný monitor TUF Gaming VG279QM HDR - 27-palcový FullHD (1920 x 1080), rýchly IPS, pretaktovateľná obnovovacia frekvencia 280 Hz (nad 240 Hz, 144 Hz), 1 ms (GTG), ELMB SYNC, kompatibilita s G-SYNC, DisplayHDR™ 40027-palcový herný monitor s rozlíšením Full HD (1920 x 1080) Fast IPS a ultrarýchlou obnovovacou frekvenciou 280 Hz určený pre profesionálnych hráčov a pohlcujúce herné displeje
Technológia ASUS Fast IPS umožňuje čas odozvy 1 ms (GTG) pre ostrý herný obraz s vysokou obnovovacou frekvenciou.
Je certifikovaný ako kompatibilný s technológiou G-SYNC a vďaka predvolenému zapnutiu funkcie VRR (variabilná obnovovacia frekvencia) poskytuje hodvábne plynulý herný zážitok.
Technológia ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) umožňuje ELMB spolu s podporou G-SYNC eliminovať duchy na obrazovke a trhanie displeja pre ostrý herný obraz s vysokou obnovovacou frekvenciou.
Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) s profesionálnym farebným gamutom poskytuje kontrast a farebný výkon, ktorý spĺňa certifikáciu DisplayHDR™ 400
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.2 kg |
| EAN: | 4718017505918 |
| Energetická trieda: | F |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 8,2 |
| Výška [mm]: | 507 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 280 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 619 |
| Hĺbka [mm]: | 211 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
