ASUS TUF Gaming VG279QE5A
Kód: 177171
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS TUF Gaming VG279QE5ADisplej:
Veľkosť panela (palce): 27
Pomer strán : 16:9
Viditeľná plocha displeja (Š x V) : 597,89 x 336,31 mm
Povrch displeja : antireflexný
Typ podsvietenia : LED
Typ panela : IPS
Pozorovací uhol (CR?10, H/V): 178°/178°
Rozstup pixelov: 0,311 mm
Rozlíšenie : 1920x1080
Farebný priestor (sRGB): 125 %
Farebný priestor (DCI-P3): 90%
Jas (typický): 300 cd/m2
Kontrastný pomer (typický): 1500:1
Počet farieb displeja : 16,7 M
Čas odozvy : 1 ms (MPRT)
Obnovovacia frekvencia (max.): 146 Hz
Bez blikania : Áno
Funkcie: - Funkcie, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti rozmazávaniu svetla:
GameVisual : Áno
Výber teploty farieb : Áno (4 režimy)
GamePlus : Áno
HDCP : Áno
Extrémne nízke rozmazanie pohybu (ELMB): Áno
Synchronizácia ELMB : Áno
Technológia VRR : Áno (adaptívna synchronizácia)
Zvýšenie tieňov : Áno
DisplayWidget : Áno, DisplayWidget Center
Nízke modré svetlo : Áno
Technológia A.I. Assistant : AI Visual
Technológia A.I. Assistant : Dynamic Crosshair
Zvuk:
Áno (2Wx2)
Vstupno-výstupné porty:
DisplayPort 1.2 x 1
HDMI (v2.0) x 1
Konektor pre slúchadlá: Áno
Mechanická konštrukcia: 1:
Náklon: Áno (+23° ~ -5°)
Nastavenie výšky : Nie
Upevnenie na stenu VESA : 100x100 mm
Zámok Kensington : Áno
Oficiálne webové prepojenie:
https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg279qe5a/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.75 kg |
| EAN: | 4711387871508 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Kontrast: | 1500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 4,4 |
| Výška [mm]: | 453 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 146 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 615 |
| Hĺbka [mm]: | 193 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
