ASUS TUF Gaming VG259Q5A
Kód: 177189
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS TUF Gaming VG259Q5AHerný monitor TUF Gaming Series 5 - VG259Q5A - 24,5 palca, Full HD (1920 x 1080), 200 Hz, Fast IPS, ELMB, 0,3 ms GTG (min.), stereo reproduktory, DisplayWidget Center
Displej:
Veľkosť panela (palce): 24,5
Pomer strán: 16:9
Plocha displeja (v x š): 543,74 x 302,62 mm
Povrch displeja: antireflexný
Typ podsvietenia: LED
Typ panela: Fast IPS
Pozorovací uhol (CR>=10, H/V): 178°/178°
Veľkosť pixelov: 0,2832 mm x 0,2802 mm
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Farebný priestor (sRGB): 99%
Jas (typický): 300 cd/m2
Kontrastný pomer (typický): 1000:1
Zobrazované farby: 16,7 milióna
Čas odozvy: 1 ms (GTG), 0,3 ms (min.)
Obnovovacia frekvencia (max.): 200 Hz
Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah): HDR10
Bez blikania: Áno:
Vlastnosti: Funkcie, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou obrazu:
Technológia Trace Free: Áno
Vizuálna stránka hry: Áno
Výber teploty farieb: Áno (4 režimy)
GamePlus: Áno
HDCP: Áno, 2.3
Extrémne nízke rozmazanie pohybu: Áno
Technológia VRR: Áno (Adaptive-Sync)
Technológia rýchleho vstupu GameFast: Áno
Zvýšenie tieňov: Áno
DisplayWidget: Áno, DisplayWidget Center
Nízke modré svetlo: Áno
Zvuk:
Reproduktor: Áno (2 W x 2)
Vstupno-výstupné porty:
DisplayPort 1.4 x 1 (HBR2)
HDMI (v2.0) x 2
Konektor pre slúchadlá: Áno
Mechanická konštrukcia: 1:
Náklon: Áno (+23° ~ -5°)
Nastavenie výšky: Nie
Montáž na stenu VESA: 100 x 100 mm
Zámok Kensington: Áno
Oficiálne webové prepojenie:
https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg259q5a/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 4.9 kg |
| EAN: | 4711387918975 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24,5 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 3,4 |
| Výška [mm]: | 401 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 200 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 559 |
| Hĺbka [mm]: | 174 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
