ASUS TUF Gaming VG249QE5A
Kód: 170595
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Herný monitor TUF Gaming VG249QE5A
23,8", Full HD(1920x1080), pretaktovanie na 146 Hz( nad 144 Hz), IPS, ELMB Sync, 1ms MPRT, Stereo reproduktor, variabilné prekreslenie, DisplayWidget Center
Nezlomná odolnosť, pohlcujúce hranie
23,8-palcový herný monitor TUF Gaming VG249QE5A má rozlíšenie Full HD a panel IPS pre bleskovú obnovovaciu frekvenciu 146 Hz. Technológia ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) umožňuje, aby ELMB a variabilná obnovovacia frekvencia pracovali súčasne na elimináciu duchov a trhania pre maslovo plynulé hranie. Okrem toho má monitor 125% gamut sRGB, ktorý ponúka výnimočné farby a kontrast.
Obnovovacia frekvencia 146 HZ (OC) a doba odozvy 1 MS (MPRT)
Pretaktovanie na obnovovaciu frekvenciu 146 Hz eliminuje oneskorenie a rozmazanie pohybu, aby ste získali výhodu v strieľačkách z pohľadu prvej osoby, závodných hrách, stratégiách v reálnom čase a športových tituloch.
Adaptívna synchronizácia
Technológia VESA AdaptiveSync poskytuje výnimočne plynulý obraz bez trhania a s nízkym oneskorením.
Variabilný overdrive
Integrovaná technológia ASUS Variable Overdrive umožňuje displeju dynamicky meniť nastavenia overdrive podľa výkyvov snímkovej frekvencie, čo zaručuje optimálne výsledky v akejkoľvek hre. Sami si zvolíte, aký silný má byť celkový efekt, a potom to necháte na monitore.
Rozsiahle možnosti pripojenia
Množstvo možností pripojenia vrátane HDMI 2.0 a DisplayPort™ 1.2 zabezpečuje širokú kompatibilitu s rôznymi vstupnými zdrojmi.
Ergonomický dizajn
Vďaka ergonomicky navrhnutému stojanu ho možno nakloniť, takže si ľahko nájdete ideálnu polohu na sledovanie. Displej je tiež kompatibilný so štandardom VESA na montáž na stenu.
Technické špecifikácie
Displej
Veľkosť panela (palce): 23,8
Pomer strán : 16:9
Plocha displeja (V x H): 527,04 x 296,46 mm
Povrch displeja : antireflexný
Typ podsvietenia : LED
Typ panelu : IPS
Pozorovací uhol (CR?10, H/V): 178°/ 178°
Rozstup pixelov: 0,2745 mm
Rozlíšenie : 1920x1080
Farebný priestor (sRGB): 125 %
Farebný priestor (DCI-P3): 90%
Jas (typ) : 300cd/?
Kontrastný pomer (typický): 1500:1
Farby displeja : 16,7M
Čas odozvy : 1 ms MPRT
Obnovovacia frekvencia (max.) : 146 Hz
Bez blikania : Áno
Funkcie
GameVisual : Áno
Výber teploty farieb : Áno (4 režimy)
GamePlus : Áno
HDCP : Áno
Extrémne nízke rozmazanie pohybu : Áno
Áno
Technológia VRR: Áno (adaptívna synchronizácia)
Zvýraznenie tieňov : Áno
DisplayWidget : Áno, DisplayWidget Center
Nízke modré svetlo : Áno
Zvuk
Reproduktor : Áno (2Wx2)
Vstupno-výstupné porty
DisplayPort 1.2 x 1
HDMI (v2.0) x 1
Konektor pre slúchadlá : Áno
Frekvencia signálu
Frekvencia digitálneho signálu: HDMI: 30-180 KHz(H)/ 48-146 HZ(V)
Display Port: 180-180 KHz(H)/ 48-146 HZ(V)
Spotreba energie
Spotreba energie: 15 W
Režim úspory energie: 0,5 W
Režim vypnutia : <0,3W
Napätie : 100-240 V, 50/60 Hz
Mechanická konštrukcia
Naklápanie: Áno (+23°~-5°)
Nastavenie výšky : Nie
Montáž na stenu VESA : 100 x 100 mm
Zámok Kensington : Áno
Rozmery (Esti.)
Fyzické rozmery (š x v x h): 54,1 x 39,4 x 17,4 cm (21,30" x 15,51" x 6,85")
Fyzické rozmery bez podstavca (š x v x h) : 54,1 x 32,3 x 5,8 cm (21,30" x 12,72" x 2,28")
Rozmery skrinky (š x v x h) : 60,0 x 40,5 x 16,8 cm (23,62" x 15,94" x 6,61")
Hmotnosť (odhadovaná)
Čistá hmotnosť: 3,3 kg
Čistá hmotnosť bez podstavca: 2,7 kg
Hrubá hmotnosť: 5,0 kg (11,02 libier)
Príslušenstvo (líši sa podľa regiónu)
Kábel HDMI
Napájací kábel
Stručná príručka
Záručný list
Skrutkovač v tvare L
Certifikácia
TÜV Flicker-free
TÜV Nízke modré svetlo
FSC MIX
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 4.75 kg |
| EAN: | 4711387871454 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 541 |
| Hĺbka [mm]: | 174 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Energetická trieda: | E |
| Kontrast: | 1500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 3,3 |
| Výška [mm]: | 394 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 146 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
