ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP
Kód: 153962
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP
31,5" herný monitor 4K WOLED s univerzálnym duálnym režimom (4K @ 240 Hz alebo FHD @ 480 Hz)
Technológia ROG OLED Anti-flicker pomáha redukovať blikanie pri kolísaní obnovovacej frekvencie
AI Assistant poskytuje dynamické funkcie AI Crosshair, AI Shadow Boost, AI Sniper, AI Visual a MOBA Map Helper pre lepší herný zážitok
DisplayWidget Center
Kompatibilný s G-SYNC a AMD FreeSync Premium Pro
DCI-P3 99 %
Technológia GamePlus
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light (hardvérové riešenie)
VESA DisplayHDR 400
FSC MIX
Aura Sync
vlastný chladič
Typ obrazovky: WOLED
Uhlopriečka: 31,5"
Rozlíšenie: 3840x2160
Zakrivenie: nie
Rozstup bodov: 0,182 mm
Obnovovacia frekvencia: 240 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: matný
Jas: 450 cd/m2
Kontrast: 1500000:1
Čas odozvy: 0,03 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 1073,7 milimetra
Zvuk: výstup SPDIF
Porty:
1x DisplayPort 1.4 DSC
2x HDMI (v2.1)
1x USB-C (DP Alt Mode a USB 3.2)
1x USB-A (USB 3.2 Gen 1)
1x SPDIF out (optický digitálny zvukový výstup)
1x 3,5 mm konektor pre slúchadlá
1x napájací konektor
1x bezpečnostný slot Kensington
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie: Pohotovostný režim: Upevnenie na stenu: VESA 100x100mm
Naklonenie monitora: VESA:
Náklon: áno (+20°~-5°)
Otáčanie: áno (+15° ~ -15°)
Otáčanie: nie
Nastavenie výšky: 0 ~ 80 mm
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH): 714x579x274 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH): 714x430x71 mm
Hmotnosť (bez stojana/s stojanom): 4,5 kg/7,3 kg
Záruka: 3 roky
Odkaz na webovú stránku výrobcu: https://rog.asus.com/us/monitors/27-to-31-5-inches/rog-swift-oled-pg32ucdp/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 13.43 kg |
| EAN: | 4711387416358 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, Adaptívna synchronizácia, AMD FreeSync Premium Pro |
| Hmotnosť [kg]: | 7,3 |
| Výška [mm]: | 430 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 1 |
| Energetická trieda: | G |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| HDMI: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 450 |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 71 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
