ASUS ROG Swift OLED PG32UCDMZ
Kód: 164842
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ROG Swift OLED PG32UCDMZ sa môže pochváliť 32-palcovým panelom QD-OLED s rozlíšením 4K, ktorý poskytuje ohromujúci obraz s plynulou frekvenciou 240 Hz. Vďaka technológii QD-OLED tretej generácie ponúka PG32UCDMZ živé farby, najhlbšiu čiernu a najjasnejšie detaily.Čas odozvy 0,03 ms navyše zaručuje akciu bez rozmazania aj počas intenzívneho hrania. Vnútri sa nachádza pokročilý vlastný chladič, ktorý ponúka výnimočné chladenie, ktoré znižuje pravdepodobnosť vypálenia obrazu a zlepšuje výkon a životnosť panelu OLED.
Tento prémiový monitor, navrhnutý pre hráčov, ktorí vyžadujú to najlepšie, ponúka bezkonkurenčnú kombináciu veľkosti, kvality obrazu a obnovovacej frekvencie pre vzrušujúce herné zážitky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 14.8 kg |
| EAN: | 4711636059459 |
| Energetická trieda: | G |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, Adaptívna synchronizácia |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 8,8 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 579 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 1000 |
| Šírka [mm]: | 718 |
| Hĺbka [mm]: | 274 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
