ASUS ROG Strix XG27WCS
Kód: 142565
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Herný monitor ROG Strix XG27WCS USB Type-C - 27-palcový 2560 × 1440, zakrivený, 180 Hz (nad 144 Hz), 1 ms (GTG), Fast VA, Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, FreeSync, DisplayWidget Center, statívová zásuvka, HDR1500R
Bez blikania
Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah): HDR10
Technológia Trace Free
GamePlus
Nízke modré svetlo
Podpora HDCP 2.2
Vizuálna hra
Technológia VRR (Adaptive-Sync)
Extrémne nízke rozmazanie pohybu
Synchronizácia ELMB
Zosilnenie tieňov
Display Widget, DisplayWidget Center
Typ obrazovky: Fast VA
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,233
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 180
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Neodleskujúci sa
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 16,7 M
Reproduktory: Nie
Konektory: Ne, nie sú:
DisplayPort 1.4 x 1
HDMI (v2.0) x 1
USB-C x 1 (DP Alt Mode)
Konektor pre slúchadlá
USB-C Power Delivery: 7,5 W
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: Pohotovostný režim [W]: Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: 100 x 100 mm:
Náklon (+20° ~ -5°)
Otáčanie (+35° ~ -35°)
Nastavenie výšky: 0 ~ 120 mm
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH): 61,1 x 39,0 x 21,9 cm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH): 61,1 x 37,0 x 9,2 cm
Hmotnosť [kg]: 4,4 kg/ 7,1 kg
Záruka: 36 mesiacov.
https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-xg27wcs/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.7 kg |
| EAN: | 4711387400265 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | E |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Typ displeja: | VA |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 4,4 |
| Výška [mm]: | 390 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 611 |
| Hĺbka [mm]: | 219 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
