ASUS ROG Strix XG27WCMS
Kód: 145986
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS ROG Strix XG27WCMS
27" zakrivený herný monitor WQHD HDR s obnovovacou frekvenciou 280 Hz určený pre profesionálnych hráčov a pohlcujúce hranie
Technológia ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC)
DisplayWidget Center
Technológia ROG Gaming AI s funkciami poháňanými umelou inteligenciou na zlepšenie herného zážitku používateľov
Kompatibilný s technológiou AMD FreeSync Premium
sRGB 125 %, DCI-P3 95 %
Technológia GamePlus
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
VESA DisplayHDR 400
FSC MIX
Typ obrazovky: Fast VA
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka: 27"
Rozlíšenie: 2560x1440
Zakrivenie: 1500R
Rozstup bodov: 0,233 mm
Obnovovacia frekvencia: 280 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: matný
Jas: 400 cd/m2
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy: 1 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 16,7 milimetra
Reproduktor: nie
Porty: 1:
1x DisplayPort 1.4 (HBR3)
1x HDMI (v2.0)
1x USB-C (DP Alt Mode)
1x 3,5 mm konektor pre slúchadlá
1x napájací konektor
1x bezpečnostný slot Kensington
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie: Pohotovostný režim: Upevnenie na stenu: VESA 100x100mm
Naklonenie monitora: V100A:
Náklon: áno (+20°~-5°)
Otáčanie: áno (+35° ~ -35°)
Otáčanie: nie
Nastavenie výšky: 0 ~ 120 mm
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH): 611x390,6x219 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH): 611x370x92 mm
Hmotnosť (bez stojana/s stojanom): 4,5 kg/7,2 kg
Záruka: 3 roky
Odkaz na webovú stránku výrobcu: https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-xg27wcms/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.8 kg |
| EAN: | 4711387530146 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 7,2 |
| Výška [mm]: | 370 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 280 |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Typ displeja: | VA |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 611 |
| Hĺbka [mm]: | 219 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
