ASUS ROG Strix XG27UCS
Kód: 139847
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ROG Strix XG27UCS USB Type-C Gaming Monitor - 27-palcový 4K UHD (3840x2160), 160 Hz (nad 144 Hz), 1 ms (GTG), Fast IPS, Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, G-Sync kompatibilný (v procese spracovania), DisplayWidget Center, statívová zásuvka, HDRTechnológia Trace Free
GameVisual
Farebná teplota. Výber (8 režimov)
Nastavenie farieb: nastavenie v 6 osiach (R,G,B,C,M,Y)
Nastavenie gama (podpora gama 1,8/2,0/2,2/2,4/2,6 )
GamePlus
HDCP 2.3
Extrémne nízke rozmazanie pohybu
Synchronizácia ELMB
Technológia VRR: kompatibilná s FreeSync™ a G-SYNC®
Technológia GameFast Input
Shadow Boost
DisplayWidget
Nízke modré svetlo
Viacnásobný režim HDR
Typ obrazovky: Rýchly IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 3840 x 2160
Rozstup bodov [mm]: 0,155 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 160 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Neodleskujúci sa
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 1073,7M (10 bitov)
Reproduktory: Nie
Konektory:
USB-C x 1 (režim DP Alt)
DisplayPort 1.4 x 1
HDMI (v2.1) x 1
Konektor pre slúchadlá
USB-C Power Delivery 15 W
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 26 W
Pohotovostný režim [W]: Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: 100 x 100 mm:
Náklon (+20° ~ -5°)
Otáčanie (+45° ~ -45°)
Otáčanie (+90° ~ -90°)
Nastavenie výšky: 0 ~ 120 mm
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 614,8 x 512,8 x 218,8
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 614,8 x 367 x 60,1
Hmotnosť [kg]: 3,88 kg/ 6,57 kg
Záruka: 36 mesiacov.
https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-xg27ucs/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 4711387447345 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6,57 |
| Výška [mm]: | 512 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 160 |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 218 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
