ASUS ROG Strix XG27AQMR
Kód: 112366
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Herný monitor ROG Strix27", WQHD (2560 x 1440), Fast IPS, 300 Hz (nad 144 Hz), 1 ms GTG, kompatibilný s G-Sync, variabilný Overdrive, ELMB Sync, DisplayHDR 600
Bez blikania
HDR10
Technológia Trace Free
GamePlus
Nízke modré svetlo
Podpora HDCP
Vizuálna hra
Technológia VRR: FreeSync™ Premium Pro a kompatibilita s G-SYNC®
Extrémne nízke rozmazanie pohybu
Synchronizácia ELMB
Zosilnenie tieňov
Typ obrazovky: Fast IPS
Podsvietenie: W-LED
Uhlopriečka [palce]: 27"
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,233
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 300 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Neodleskujúci sa
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 1073,7 M (10 bitov)
Konektory:
DisplayPort 1.4 x 1
HDMI (v2.0) x 2
Konektor pre slúchadlá
Rozbočovač USB: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: Pohotovostný režim [W]: Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora: 100 x 100 mm:
1/4" zásuvka pre statív: Áno
Náklon (+20° ~ -5°)
Otáčanie (+25° ~ -25°)
Otáčanie (+90° ~ -90°)
Nastavenie výšky: 0 ~ 110 mm
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 614,81 x (399,32~509,32) x 264,93 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 614,81 x 367,12 x 60,12 mm
Hmotnosť [kg]: 4,37 kg/ 7,31 kg
Záruka: 36 mesiacov.
https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-xg27aqmr/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 4711081988274 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Energetická trieda: | F |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 7,3 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 509 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 300 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 615 |
| Hĺbka [mm]: | 365 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
