ASUS ROG Strix XG27AQDMG
Kód: 144487
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Herný monitor ROG Strix OLED XG27AQDMG, 27-palcový (26,5-palcový pozorovateľný) lesklý panel WOLED 1440p, 240 Hz, 0,03 ms, vlastný chladič, OLED Anti-flicker, ASUS OLED Care, rovnomerný jas, kompatibilný s G-SYNC®, 99 % DCI-P3 a DisplayWidget CenterBez blikania
Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah): HDR10
ASUS OLED Care
Technológia bez stôp
GamePlus
Nízke modré svetlo
Podpora HDCP 2.2
Vizuálna hra
Technológia VRR: FreeSync™ Premium a kompatibilita s G-SYNC®
Extrémne nízke rozmazanie pohybu
Zosilnenie tieňov
Display Widget, DisplayWidget Center
Ovládanie aspektu
Typ obrazovky: WOLED
Uhlopriečka [palce]: 26,5
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,229 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 240 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: lesklý
Jas [cd/m2]: 275
Kontrast: 1 500 000:1
Čas odozvy [ms]: 0,03 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 1073,7 M (10 bitov)
Konektory:
DisplayPort 1.4 DSC x 1
HDMI (v2.0) x 2
Konektor pre slúchadlá
Rozbočovač USB: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: Pohotovostný režim [W]: Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: 100 x 100 mm:
1/4" statívová zásuvka
Náklon (+20° ~ -5°)
Otáčanie (+45° ~ -45°)
Otáčanie (+90° ~ -90°)
Nastavenie výšky: 0 ~ 120 mm
Farba: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 605 x 508 x 219
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 605 x 368 x 50
Hmotnosť [kg]: 4,2 kg/ 6,7 kg
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.52 kg |
| EAN: | 4711387559666 |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, Adaptívna synchronizácia |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB 3.1 (USB-A): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6,7 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 368 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 26,5 |
| Počet USB 3.1 (USB-A): | 2 |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Šírka [mm]: | 605 |
| Hĺbka [mm]: | 50 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
