ASUS ROG Strix XG259QNS
Kód: 147392
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ROG Strix XG259QNS eSports Gaming Monitor - 25-palcový (24,5-palcový zobraziteľný) FHD (1920 x 1080), 380 Hz (OC), Fast IPS, 1 ms GTG (minimálne 0,3 ms), HDR, DisplayWidget CenterTyp obrazovky: IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 24,5
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,2829 mm x 0,2802 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 380 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Neodleskujúci sa
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (GTG), 0,3 ms (min.)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
16.7 M
Reproduktory: Nie
Konektory:
DisplayPort 1.4 x 1 (HBR3)
HDMI (v2.0) x 2
Rozbočovač USB: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Konektor pre slúchadlá
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: Pohotovostný režim [W]: Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: 100 x 100 mm:
Náklon (+20° ~ -5°)
Otáčanie (+45° ~ -45°)
Otáčanie (+90° ~ -90°)
Nastavenie výšky: 0 ~ 120 mm
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH): 55,8 x 49,2 x 21,8 cm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH): 55,8 x 33,2 x 5,9 cm
Hmotnosť [kg]: 2,92 kg/ 5,58 kg
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.9 kg |
| EAN: | 4711387454442 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 55,8 |
| Hĺbka [mm]: | 5,9 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Energetická trieda: | E |
| Hmotnosť [kg]: | 5,58 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 33,2 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 380 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
