ASUS ROG Strix OLED XG32UCDS
Kód: 170808
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Herný monitor ROG Strix OLED XG32UCDS ? 32-palcový (31,5" viditeľná plocha) 4K UHD QD-OLED panel, 165 Hz, 0,03 ms, vlastný chladič, senzor priblíženia Neo, ASUS OLED Care Pro, rovnomerný jas, kompatibilný s G-SYNC®, 99 % DCI-P3 a DisplayWidget Center
32-palcový herný monitor UHD (3840 x 2160) QD-OLED s obnovovacou frekvenciou 165 Hz a časom odozvy 0,03 ms
Technológia ASUS OLED Care Pro využíva snímač Neo Proximity, ktorý presne rozpozná neprítomnosť používateľa a prepne obrazovku na čiernu, aby sa znížilo riziko vypálenia obrazu.
Súlad s VESA DisplayHDR™ 400 True Black, 99 % gamut DCI-P3, skutočné 10-bitové farby a farebný rozdiel Delta E < 2 pre úžasný výkon HDR, vďaka čomu je ideálny na úpravu fotografií a videí.
Exkluzívna aplikácia ASUS DisplayWidget Center umožňuje používateľom jednoduchý prístup k funkciám OLED Care Pro a úpravu nastavení monitora pomocou myši.
Technológia ROG Gaming AI s funkciami poháňanými umelou inteligenciou, ktoré používateľom vylepšujú herné zážitky
Široké možnosti pripojenia zahŕňajú DisplayPort™ 1.4, HDMI® 2.1 a USB-C® s výkonom 15 W
JEDEN PRE VŠETKÝCH
ROG Strix OLED XG32UCDS je 32-palcový herný monitor s rozlíšením 4K a obnovovacou frekvenciou 165 Hz. Vďaka snímaču priblíženia Neo Proximity v novej súprave ROG OLED Care Pro sa monitor pri detekcii používateľa prepne na čiernu obrazovku, čo chráni pred vypálením obrazu.
Mimoriadne plynulý obraz
Monitor je určený pre náročných hráčov a profesionálnych tvorcov, ponúka obnovovaciu frekvenciu 165 Hz a čas odozvy 0,03 ms (GTG) pre mimoriadne ostrý a plynulý obraz.
VÁŠ MONITOR, VÁŠ SPÔSOB
XG32UCDS je všestranný a výkonný monitor navrhnutý na špičkové hranie, streamovanie a tvorbu obsahu. Jeho vysoká obnovovacia frekvencia, nízky čas odozvy a živé farby prinášajú plynulý a pohlcujúci zážitok. Vďaka širokým pozorovacím uhlom a zabudovanému statívovému závitu je ideálnou voľbou na streamovanie, zatiaľ čo jeho výnimočná presnosť farieb a široký farebný gamut zabezpečujú tvorbu obsahu na profesionálnej úrovni.
Ovládanie pomeru strán
Pre súťaživých hráčov, ktorí sú zvyknutí skôr na nižšie rozlíšenia, dokáže XG32UCDS zobraziť obraz s pomerom strán 4:3 pri rozlíšení 1280 x 960 alebo 1024 x 768. Prípadne môžu používatelia hrať na 24,5-palcovom monitore (simulácia 24,5") s obnovovacou frekvenciou 165 Hz. Oba režimy si môžete vychutnať kedykoľvek, či už ide o hry AAA alebo súťažné hry FPS.
Technické špecifikácie:
Displej
Veľkosť panela (palce): 31,5
Pomer strán: 16:9
Farebný priestor (DCI-P3): 99%
Typ panelu: QD-OLED
Skutočné rozlíšenie: 3840x2160
Plocha displeja: 1,5 mm. 2,5 mm. 3,5 mm: Antireflexná obrazovka:
Kontrastný pomer (typ.): 1 500 000:1
Pozorovací uhol (CR?10): 178°/178°
Čas odozvy: 0,03 ms (GTG)
Bez blikania: Áno
Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah): HDR10
Obnovovacia frekvencia (max.): 165 Hz
Zvuk a kamera
Reproduktor: Žiadny
I/O porty
DisplayPort 1.4 DSC 1x
HDMI (v2.1) 2x
USB-C 1x (alternatívny režim DP)
Konektor pre slúchadlá: Áno
Napájanie cez USB-C: 15 W
Mechanická konštrukcia
1/4" upínací prvok statívu: Áno
Náklon: Áno (+20° ~ -5°)
Otáčanie: Áno (+25° ~ -25°)
Nastavenie výšky: 0 ~ 110 mm
Montáž na stenu VESA: 100x100 mm
Snímač priblíženia: Neo Proximity Sensor
Slot na zámok Kensington: Áno .
Fyzické vlastnosti
Čierna
Rozmery so stojanom: 71,8 x 56,2 x 18,8 cm (28,27" x 22,13" x 7,40")
Hmotnosť so stojanom: 6,6 kg
Vybavenie
GamePlus: Áno
Vizuálna stránka hry: Áno
Technológia VRR: Kompatibilná s FreeSync Premium Pro
Extrémne nízke rozmazanie pohybu: Áno
DisplayWidget: Áno, DisplayWidget Center
Technológia rýchleho vstupu GameFast: Áno
Zosilnenie tieňov: Áno
Ovládanie pomeru strán: Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.9 kg |
| EAN: | 4711387871409 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, Adaptívna synchronizácia |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6,6 |
| Výška [mm]: | 562 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 1000 |
| Šírka [mm]: | 718 |
| Hĺbka [mm]: | 188 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
