ASUS ProArt PA348CGV
Kód: 123458
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Predĺžená záruka ProArt na 5 rokov (asus.com) - https://www.asus.com/cz/events/infoM/activity_proart5years/Profesionálny monitor ASUS ProArt Display PA348CGV
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 34
Rozlíšenie: 3440 x 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,2325 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 120 Hz
Pomer strán: 21:9
Povrch displeja: Neodleskujúci sa
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 2 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 1073,7M
Reproduktory: 2 W x 2
Konektory: 2 x 2,5 mm, 2 x 2,5 mm, 2 x 2,5 mm, 2 x 2,5 mm:
USB-C x 1
DisplayPort 1.4 x 1
HDMI (v2.0) x 2
Rozbočovač USB: 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Konektor pre slúchadlá
USB-C Power Delivery: 90 W
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: Pohotovostný režim [W]: Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: 100 x 100 mm:
Monitor: naklápací (+23° ~ -5°)
Otáčanie (+30° ~ -30°)
Nastavenie výšky: 0 ~ 115 mm
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 817,6 x (453,9~568,9) x 245 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 817,6 x 368,2 x 68,9 mm
Hmotnosť [kg]: 7,8 kg/ 12,2 kg
Certifikát TCO: Áno Záruka: 36 mesiacov
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 17 kg |
| EAN: | 4711081564218 |
| Hmotnosť [kg]: | 12,2 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 569 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 818 |
| Hĺbka [mm]: | 245 |
| Čas odozvy [ms]: | 2 |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Pomer strán: | 21:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
