ASUS ProArt PA328QV
Kód: 9987531
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Predĺžená záruka ProArt na 5 rokov (asus.com) - https://www.asus.com/cz/events/infoM/activity_proart5years/ProArt Display PA328QV je 31,5-palcový monitor navrhnutý tak, aby spĺňal potreby kreatívnych profesionálov, od úpravy fotografií a videa až po grafický dizajn. Displej ProArt PA328QV je kalibrovaný z výroby a overený spoločnosťou Calman, aby poskytoval vynikajúcu presnosť farieb.
Poskytuje tiež štandardné 100 % pokrytie farebného priestoru sRGB/100 % Rec. 709. Vďaka jedinečným funkciám spoločnosti ASUS, ako sú predvoľby ProArt a paleta ProArt, nastavenie úrovne čiernej a jasu, umožňuje displej PA328QV rýchlo, jednoducho a presne dosiahnuť presne požadovaný vzhľad.
Ukážte skutočnú krásu svojich snímok
Displej ProArt poskytuje štandardný 100 % farebný gamut sRGB a 100 % farebný gamut Rec. 709 pre bohatú a živú reprodukciu, čo zaručuje, že každý detail vašich fotografií bude jasný a realistický.
Rýchle nastavenie farebného gamutu
ASUS ProArt poskytuje niekoľko režimov na rýchle nastavenie farebného gamutu. Či už upravujete farby, upravujete video alebo manipulujete s fotografiami, môžete medzi nimi jednoducho prepínať podľa svojich potrieb.
Úpravy prispôsobené vašim potrebám
Paleta ASUS ProArt Palette vám umožňuje prispôsobiť si zobrazenie pomocou širokej škály parametrov vrátane nastavenia farebného odtieňa, teploty a gama - všetko je ľahko dostupné prostredníctvom intuitívnych ponúk na obrazovke. K dispozícii sú aj dvojbodové posuvníky odtieňov sivej pre všetkých šesť farieb,
poskytujú väčšiu flexibilitu nastavenia farieb ako mnohé konkurenčné monitory. Paleta ProArt vám umožňuje vytvárať všetko rýchlo a hladko, čím máte všetko pod kontrolou.
Typ obrazovky IPS.
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 31,5
Rozlíšenie: 2560 × 1440 (wQHD)
Obnovovacia frekvencia: 75 Hz
Pomer strán: 16:9
Plocha displeja: 1: Neodleskujúci sa
Jas [cd/m2]: 350
Jas (HDR, špičkový): 400
Čas odozvy [ms]: 5 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Rozstup bodov: 0,272 mm
Počet farieb: 1,0737 miliardy
Regulácia teploty farieb: Áno (5 režimov)
Technológia PIP/PBP: Áno
Nastavenie farieb: 6 osí (R,G,B,C,M,Y)
Nastavenie gama: Áno (podpora gamma 1,8/2,0/2,2/2,4/2,6)
Reproduktory: 2x 2W
Konektory: 2 x 2,5 mm, 2 x 2,5 mm, 2 x 2,5 mm:
1x DisplayPort 1.2
2x HDMI 2.0
4x USB 3.2
1x výstup na slúchadlá (3,5 mm)
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 14.6 kg |
| EAN: | 4711081524847 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 715 |
| Hĺbka [mm]: | 245 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Energetická trieda: | F |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 11,5 |
| Výška [mm]: | 596 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
