ASUS ProArt PA328CGV
Kód: 9943556
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Predĺžená záruka ProArt na 5 rokov (asus.com) - https://www.asus.com/cz/events/infoM/activity_proart5years/Profesionálny monitor ASUS ProArt Display PA328CGV - 32", IPS, WQHD (2560 x 1440 pixelov), 165 Hz, 95 % DCI-P3, 100 % sRGB/Rec.709, presnosť farieb delta E < 2, overenie Calman, USB-C, VESA DisplayHDR 600, FreeSync Premium Pro, upínací držiak, ergonomický stojan
32-palcový displej WQHD (2560 x 1440 pixelov) s jasom až 600 nitov, HDR a panelom IPS so širokým pozorovacím uhlom 178°
Medzinárodný štandard farieb 95 % DCI-P3 a 100 % sRGB/Rec. 709 široký farebný gamut
Overenie Calman s továrenskou kalibráciou pre vynikajúcu presnosť farieb Delta E < 2
Rozsiahle možnosti pripojenia vrátane DP cez USB-C s 90W nabíjaním, DisplayPort, HDMI a USB hub
Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) 165 Hz s technológiou FreeSync Premium Pro, ktorá tvorcom poskytuje plynulé rýchle vykresľovanie a pohodlné sledovanie
Upínacia konštrukcia zväčšuje pracovný priestor s možnosťou naklonenia, otočenia, natočenia a nastavenia výšky pre pohodlné sledovanie
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 32
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,277 mm
Obnovovacia frekvencia: 165 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Neodleskujúci sa
Jas [cd/m2]: 450
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 1073,7M (10 bitov)
Reproduktory: 2 W x 2
USB-C x 1
DisplayPort 1.4 x 1
HDMI (v2.0) x 2
Rozbočovač USB: Áno (4 porty USB 3.1)
Konektor pre slúchadlá: Áno
USB-C Power Delivery: 90 W
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: <28W
Pohotovostný režim [W]: <0,5 W
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
Naklápanie (+23° ~ -5°)
Otáčanie (+30° ~ -30°)
Otáčanie (+90° ~ -90°)
Nastavenie výšky: 0 ~ 130 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 16.8 kg |
| EAN: | 4711081005797 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Jas [cd/m2]: | 450 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 727 |
| Hĺbka [mm]: | 245 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Hmotnosť [kg]: | 11,7 |
| Výška [mm]: | 601 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync |
| USB-C: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 32 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
