ASUS ProArt PA279CV 90LM06M1-B01170
Kód: 9920314
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Profesionálny monitor ASUS ProArt PA279CV - 27-palcový, displej IPS, rozlíšenie 4K UHD (3840 x 2160), 100 % sRGB, 100 % pokrytie farebného spektra Rec. 709, presnosť farieb ?E < 2, overené Calman, konektor USB-C, ergonomický stojan, predvoľby ProArt a paleta ProArt27-palcový panel IPS s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160), podsvietením LED a širokým pozorovacím uhlom 178°
So 100 % pokrytím medzinárodného farebného štandardu sRGB a 100 % pokrytím širokého farebného gamutu Rec. 709
Overené spoločnosťou Calman a kalibrované v továrni pre vynikajúcu presnosť farieb ?E < 2
Rozsiahle možnosti pripojenia zahŕňajú 65W napájaný konektor USB-C s podporou DisplayPort, ako aj vlastné porty DisplayPort a HDMI a rozbočovač USB
Technológia Adaptive-Sync (40 ~ 60 Hz) potláča trhanie obrazu pri prehrávaní rýchlo sa pohybujúceho obsahu
Nastavenie rôznych prispôsobiteľných parametrov farieb v exkluzívnych nástrojoch ProArt Preset a ProArt Palette
Ergonomický dizajn s náklonom +35° ~ -5°, otočením o ±45°, rotáciou o ±90° a nastavením výšky o 150 mm na zabezpečenie čo najpríjemnejšieho používania monitora
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11.2 kg |
| EAN: | 4718017853200 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 8,6 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 524 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Energetická trieda: | G |
| Kontrast: | 1200:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 228 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
