ASUS ProArt PA279CRV
Kód: 105270
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Predĺžená záruka ProArt na 5 rokov (asus.com) - https://www.asus.com/cz/events/infoM/activity_proart5years/Displej ASUS ProArt - profesionálny monitor
HDR10
Bez blikania
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 3840 x 2160
Rozstup bodov [mm]: 0,155 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Neodleskujúci sa
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 1073,7 M
Reproduktory: 2 W x 2
USB-C x 1 (režim DP Alt)
DisplayPort 1.4 x 2 (Daisy Chain)
HDMI (v2.0) x 2
Rozbočovač USB: 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Rozbočovač USB: 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C
Konektor pre slúchadlá: Áno
USB-C Power Delivery: 96 W
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 26,14
Pohotovostný režim [W]: TCO: certifikované TCO
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
Náklon (+23° ~ -5°)
Otáčanie (+30° ~ -30°)
Otáčanie (+90° ~ -90°)
Nastavenie výšky 0 ~ 130 mm
Farba: čierna/strieborná
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 612,22 x (408,11~538,11) x 215,00 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 612,22 x 362,89 x 44,1 mm
Hmotnosť [kg]: 4,07 kg/ 5,78 kg
Záruka: 36 mesiacov.
https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/proart/proart-display-pa279crv/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.8 kg |
| EAN: | 4711081951506 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,8 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 538 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 612 |
| Hĺbka [mm]: | 215 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
