ASUS ProArt PA278QV 90LM05L1-B01370
Kód: 9312349
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS ProArt Display PA278QV - 27-palcový profesionálny monitor overený spoločnosťou Calman so širokouhlým rozlíšením 2560 x 1440 (WQHD), panelom IPS, deltaE < 2, 100 % sRGB, 100 % Rec. 709, predvoľbami ProArt a paletou ProArt a ergonomickým stojanom27-palcový monitor IPS s rozlíšením 2560 x 1440 (WQHD) v bezrámčekovom vyhotovení
Medzinárodný farebný štandard 100 % sRGB a široký farebný gamut 100 % Rec. 709
Overené spoločnosťou Calman a kalibrované v továrni pre vynikajúcu presnosť farieb deltaE < 2
Nastavenie rôznych nastaviteľných parametrov farieb v exkluzívnych nástrojoch ProArt Preset a ProArt Palette
Obnovovacia frekvencia 75 Hz a technológia Adaptive-Sync (48 ~ 75 Hz) potláča trhanie obrazu pri prehrávaní rýchlo sa pohybujúceho obsahu
Široká škála možností pripojenia vrátane Mini DisplayPort, DisplayPort, HDMI, dual-link DVI-D, zvukového vstupu, portu pre slúchadlá a štyroch portov USB 3.0 zabezpečuje maximálnu použiteľnosť
Ergonomický dizajn stojana umožňuje ľubovoľné nastavenie sklonu, natočenia, otočenia a výšky pre čo najpríjemnejšie používanie monitora. Môžete ho tiež pripevniť na stenu pomocou držiaka VESA.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10.7 kg |
| EAN: | 4718017603614 |
| HDMI: | Áno |
| Mini DisplayPort: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 615 |
| Hĺbka [mm]: | 226 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| DVA: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 7,7 |
| Výška [mm]: | 532 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
