ASUS ProArt PA278CGV
Kód: 142921
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Predĺžená záruka ProArt na 5 rokov (asus.com) - https://www.asus.com/cz/events/infoM/activity_proart5years/Displej ASUS ProArt
Profesionálny monitor ASUS ProArt Display PA278CGV - 27", IPS, QHD (2560 x 1440), 144 Hz, 95% DCI-P3, presnosť farieb Delta E < 2, Calman Verified, USB-C PD 90W, VESA DisplayHDR 400, FreeSync Premium, ergonomický stojan, ekologická udržateľnosť
Technológia PIP / PBP
HDCP 2.2
Technológia VRR (Adaptive-Sync)
Nízke modré svetlo
Zámok Kensington
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,233 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 144 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Neodleskujúci sa
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 1073,7M
Reproduktory: 2 W x 2
USB-C x 1 (režim DP Alt)
DisplayPort 1.4 x 1
HDMI (v2.0) x 2
Rozbočovač USB: 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Konektor pre slúchadlá
USB-C Power Delivery: 90 W
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: Pohotovostný režim [W]: Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: 100 x 100 mm:
Náklon: Áno (+35° ~ -5°)
Otáčanie: Áno (+45° ~ -45°)
Otáčanie: Áno (+90° ~ -90°)
Nastavenie výšky: 0 ~ 150 mm
Farba: čierna, strieborná
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 615 x (374~524) x 228 mm
Rozmery (bez podstavca, ŠxVxH mm): 615 x 372 x 54 mm
Hmotnosť [kg]: 5,8 kg
Záruka: 36 mesiacov.
https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/proart/proart-display-pa278cgv/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11.95 kg |
| EAN: | 4711387012376 |
| Energetická trieda: | E |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 615 |
| Hĺbka [mm]: | 228 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,8 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 524 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 144 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
