ASUS ProArt PA248QV 90LM05K1-B01370
Kód: 9312325
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ProArt Display PA248QV je 24,1-palcový monitor navrhnutý tak, aby spĺňal potreby kreatívnych profesionálov, od úpravy fotografií a videa až po grafický dizajn.Obnovovacia frekvencia 75 Hz a technológia Adaptive-Sync
Synchronizácia pohybu
Bez blikania
Nízka úroveň modrého svetla
HDCP
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 24,1" (61,13 cm)
Rozlíšenie: 1920 x 1200
Rozstup bodov [mm]: 0,270 mm
Obnovovacia frekvencia: 75 Hz
Pomer strán: 16:10
Povrch displeja: Neodleskujúci sa
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms (od sivej po sivú)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°(H)/ 178°(E)
Počet farieb: 16,7M
Reproduktory: 2 W x 2 Stereo RMS
Konektory:
Vstup signálu: HDMI, D-Sub, DisplayPort
Vstup zvuku z PC: 3,5 mm mini jack
Konektor pre slúchadlá: 3,5 mm Mini-Jack
Porty USB: 3.0 x 4
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: <15 W
Pohotovostný režim [W]: <0,5 W
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
Naklonenie: -5°~+35°
Otáčanie: +90°~-90°
Otáčanie: +90°~-90°
Nastaviteľná výška: 0~130 mm
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 533 x (375 - 505) x 211 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 533 x 360 x 47 mm
Hmotnosť [kg]: 3,9 kg/6,1 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.2 kg |
| EAN: | 4718017603393 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FHD+ (1920 x 1200) |
| Hmotnosť [kg]: | 6,1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 375 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Pomer strán: | 16:10 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Energetická trieda: | D |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 533 |
| Hĺbka [mm]: | 211 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24,1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
