ASRock Phantom Gaming PGO32UFS
Kód: 162375
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASRock Phantom Gaming PGO32UFS31,5" herný monitor OLED s rozlíšením 4K UHD 3840 × 2160 pixelov ponúka kontrastný pomer 1 500 000 : 1, jas 275 cd/m2, dobu odozvy 0,03 ms a 99% pokrytie DCI-P3. Obnovovacia frekvencia 240 Hz spolu s podporou AMD FreeSync Premium Pro a technológie VESA DisplayHDR True Black 400 ponúka intenzívnu akciu bez trhania, trhania alebo rozmazania pohybu. K dispozícii sú tri porty USB na pripojenie periférnych zariadení a jeden port USB-C, ktorý okrem vysokorýchlostného prenosu videa a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia až do výkonu 65 W. Užijete si aj 178° pozorovacie uhly v horizontálnom aj vertikálnom smere. Integrovaný prepínač KVM umožňuje ovládať dve zariadenia pripojené k monitoru pomocou jedinej klávesnice a myši. V neposlednom rade určite poteší aj výškovo nastaviteľný stojan a stereo reproduktory s celkovým výkonom 10 W.
Súčasťou balenia sú káble Wi-Fi, HDMI, DisplayPort a anténa USB-C.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: WOLED
Uhlopriečka 31,5"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 3840 × 2160
Kontrastný pomer: 1 500 000 : 1
Čas odozvy: 0,03 ms
Rozhrania: Wi-Fi, 2× HDMI, 2× DisplayPort, 3× USB 3.0, 1× USB-C, 1× výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.9 kg |
| EAN: | 4710483947872 |
| Jas [cd/m2]: | 275 |
| Šírka [mm]: | 715 |
| Hĺbka [mm]: | 280 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 6,3 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 602 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
