ASRock Phantom Gaming PGO27QFV
Kód: 153450
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASRock Phantom Gaming PGO27QFVTento 27" QHD OLED herný monitor s rozlíšením 2560 × 1440 pixelov ponúka kontrastný pomer 1 500 000 : 1, jas 250 cd/m2, dobu odozvy 0,03 ms a 99% pokrytie DCI-P3. Obnovovacia frekvencia 360 Hz spolu s podporou AMD FreeSync Premium Pro a technológie VESA DisplayHDR True Black 400 prináša intenzívnu akciu bez trhania, trhania alebo rozmazania pohybu. Monitor má tiež zabudovanú anténu Wi-Fi, ktorú stačí pripojiť k počítaču pomocou priložených káblov a užívať si hranie bez oneskorenia. Užijete si aj 178° pozorovacie uhly v horizontálnom aj vertikálnom smere. V neposlednom rade určite poteší aj výškovo nastaviteľný stojan.
Súčasťou balenia sú káble antény Wi-Fi, kábel HDMI a DisplayPort.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: QD-OLED
Uhlopriečka 27"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 2560 × 1440
Kontrastný pomer: 1 500 000 : 1
Čas odozvy: 0,03 ms
Rozhrania: Wi-Fi, 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× USB-C, 1× výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 12.43 kg |
| EAN: | 4710483947599 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Energetická trieda: | G |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 568 |
| Hĺbka [mm]: | 256 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 7,6 |
| Výška [mm]: | 610 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 360 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
