ASRock Phantom Gaming PG34QRT3A
Kód: 153451
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASRock Phantom Gaming PG34QRT3A34" zakrivený herný LED monitor ponúka WQHD rozlíšenie 3440 × 1440 pixelov, kontrastný pomer 4000 : 1, jas 500 cd/m2, dobu odozvy 1 ms a 94% pokrytie DCI-P3. Obnovovacia frekvencia až 180 Hz spolu s podporou AMD FreeSync Premium a technológie VESA DisplayHDR 400 ponúka intenzívnu akciu bez trhania, trhania alebo rozmazania pohybu. Pomocou technológie VA sa dosahujú široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Monitor je tiež vybavený zabudovanou anténou Wi-Fi, ktorú jednoducho pripojíte k počítaču pomocou dodaných káblov a môžete si užívať hranie bez oneskorenia. V neposlednom rade vás potešia štyri porty USB 3.0, výškovo nastaviteľný stojan a integrované stereo reproduktory s celkovým výkonom 4 W.
Súčasťou balenia sú káble Wi-Fi, HDMI, DisplayPort a anténa USB.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: VA
Uhlopriečka: 34"
Pomer strán: 21 : 9
Rozlíšenie: 3440 × 1440
Kontrastný pomer: 4000 : 1
Čas odozvy: 1 ms
Rozhrania: Wi-Fi, 2× HDMI, 2× DisplayPort, 4× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 1× výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 12.43 kg |
| EAN: | 4710483945342 |
| Typ displeja: | VA |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Jas [cd/m2]: | 500 |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Šírka [mm]: | 809 |
| Hĺbka [mm]: | 332 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Počet HDMI: | 2 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 21:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 9,56 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 582 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
