ASRock Phantom Gaming PG32QF2B
Kód: 102016
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASRock PG32QF2B31,5" herný LED monitor s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov ponúka kontrastný pomer 3000:1, jas 550 cd/m2 a dobu odozvy 1 ms. Obnovovacia frekvencia 165 Hz spolu s podporou AMD FreeSync Premium a technológie VESA DisplayHDR 400 ponúka intenzívnu akciu bez trhania, trhania alebo rozmazania pohybu. Pomocou technológie VA sa dosahujú široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Monitor je tiež vybavený zabudovanou anténou Wi-Fi, ktorú jednoducho pripojíte k počítaču pomocou dodaných káblov a môžete si užívať hranie bez oneskorenia. Potešia vás aj stereo reproduktory s celkovým výkonom 4 W, výškovo nastaviteľný stojan a možnosť monitor nakláňať a otáčať.
Súčasťou balenia sú káble antény Wi-Fi, kábel HDMI a DisplayPort.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: VA
Uhlopriečka: 31,5"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Kontrastný pomer: 3000:1
Čas odozvy: 1 ms
Rozhrania: 2x HDMI, 1x DisplayPort, 1x výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 4710483937576 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 550 |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 283 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Hmotnosť [kg]: | 8,8 |
| Výška [mm]: | 598 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
