ASRock Phantom Gaming PG27QFT2A
Kód: 140250
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASRock Phantom Gaming PG27QFT2ATento 27" herný LED monitor s rozlíšením 2560 × 1440 pixelov ponúka kontrastný pomer 1000 : 1, jas 400 cd/m2 a dobu odozvy 1 ms. Obnovovacia frekvencia 180 Hz spolu s podporou technológie AMD FreeSync a VESA DisplayHDR 400 ponúka intenzívnu akciu bez trhania, trhania alebo rozmazania pohybu. Pomocou technológie IPS sa dosahujú široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Monitor je tiež vybavený zabudovanou anténou Wi-Fi, ktorú jednoducho pripojíte k počítaču pomocou dodaných káblov a môžete si užívať hranie bez oneskorenia. Potešia vás aj stereo reproduktory s celkovým výkonom 4 W, výškovo nastaviteľný stojan a možnosť monitor nakláňať a otáčať.
Súčasťou balenia sú káble antény Wi-Fi, kábel HDMI, DisplayPort a ochranné puzdro na káble.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela.
Uhlopriečka 27"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 2560 × 1440
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 1 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.7 kg |
| EAN: | 4710483944994 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 7,7 |
| Výška [mm]: | 542 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 258 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
