ASRock Phantom Gaming PG27FRS1A
Kód: 166577
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASRock Phantom Gaming PG27FRS1ATento 27" herný LED monitor s Full HD rozlíšením 1920 × 1080 pixelov ponúka kontrastný pomer 4 000 : 1, jas 300 cd/m2, dobu odozvy 1 ms a 93% pokrytie DCI-P3. Obnovovacia frekvencia 280 Hz spolu s podporou technológie AMD FreeSync Premium ponúka intenzívnu akciu bez trhania, trhania alebo rozmazania pohybu. Pomocou technológie VA sa dosahujú široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. O zvuk sa starajú integrované stereo reproduktory s celkovým výkonom 4 W.
Súčasťou balenia je kábel HDMI a DisplayPort.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: VA
Uhlopriečka: 27"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 1920 × 1080
Kontrastný pomer: 4000 : 1
Čas odozvy: 1 ms
Technológia AMD FreeSync™ Premium, technológia Flicker Free, technológia ASRock Low Blue Light
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.39 kg |
| EAN: | 4710483945625 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Hmotnosť [kg]: | 4,88 |
| Výška [mm]: | 458 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 280 |
| Typ displeja: | VA |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Šírka [mm]: | 610 |
| Hĺbka [mm]: | 193 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
