ASRock Phantom Gaming PG27FFX1B
Kód: 166671
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASRock Phantom Gaming PG27FFX1B - užite si každý detail hryASRock Phantom Gaming PG27FFX1B je herný monitor, ktorý neodmietne žiadnu výzvu. Na 27" pracovnej ploche si vychutnáte plynulý obraz a nerozmazané vykresľovanie dynamických objektov. Disponuje mimoriadne vysokou obnovovacou frekvenciou 520 Hz a dobou odozvy 1 ms, vďaka čomu eliminuje rozmazanie a oneskorenie pri akomkoľvek pohybe.
Rozlíšenie Full HD podporuje ostrý a jasný obraz, vďaka ktorému vyhráte každú virtuálnu bitku. Monitor ASRock Phantom Gaming PG27FFX1B je tiež vybavený technológiou AMD FreeSync Premium, ktorá účinne potláča trhanie a sekanie obrazu. V kombinácii s panelom IPS si môžete vychutnať živý obraz aj pri pohľade zboku. Čo robiť počas dlhých herných relácií? Jednoducho sa bavte.
ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A je vybavený technológiou ASRock Low Blue Light, ktorá znižuje škodlivé modré svetlo vychádzajúce z displeja. Medzi ďalšie zaujímavosti patrí jedinečný dizajn, ktorý obsahuje zabudovanú Wi-Fi anténu pre lepší a stabilný signál. Vďaka tomu nie je potrebné schovávať anténu pod stôl, čo výrazne obmedzuje kvalitu pripojenia. Samozrejmosťou je aj riadna herná konektivita, ktorá zahŕňa dvojicu portov HDMI na pripojenie hernej konzoly, DisplayPort alebo 3,5 mm konektor na slúchadlá. Nechýbajú ani integrované reproduktory.
ASRock Phantom Gaming PG27FFX1B
Tento 27" herný LED monitor s Full HD rozlíšením 1920 × 1080 pixelov ponúka kontrastný pomer 1000 : 1, jas 400 cd/m2, dobu odozvy 1 ms a 94% pokrytie DCI-P3. Obnovovacia frekvencia 520 Hz spolu s podporou AMD FreeSync Premium a technológie VESA DisplayHDR 400 ponúka intenzívnu akciu bez trhania, trhania alebo rozmazania pohybu. Na pripojenie periférnych zariadení sú k dispozícii dva porty USB. Monitor má tiež zabudovanú anténu Wi-Fi, ktorú stačí pripojiť k počítaču pomocou dodaných káblov a užívať si hranie bez oneskorenia. V neposlednom rade určite potešia aj stereo reproduktory s celkovým výkonom 4 W.
Súčasťou balenia je aj kábel HDMI a DisplayPort.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela.
Uhlopriečka 27"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 1920 × 1080
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 1 ms
Rozhrania: Wi-Fi, 2× HDMI, 1× DisplayPort, 2× USB 3.0, 1× výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.4 kg |
| EAN: | 4710483947186 |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 237 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,8 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 460 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 520 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
