ASRock Phantom Gaming PG27FF1A
Kód: 8998933
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASRock PG27FF1ATento 27" herný LED monitor s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov ponúka jas 250 cd/m2 a čas odozvy 1 ms. Obnovovacia frekvencia 165 Hz spolu s podporou technológie AMD FreeSync Premium ponúka intenzívnu akciu bez trhania, trhania alebo rozmazania pohybu. Použitím technológie IPS sa dosahujú široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne a vďaka podpore HDR 10 dokáže monitor vytvoriť realistický a vizuálne pôsobivý obraz. Základný zvukový systém zabezpečuje dvojica reproduktorov s celkovým výkonom 4 W.
Súčasťou balenia je kábel HDMI a DisplayPort.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela.
Uhlopriečka 27"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Kontrastný pomer: 1100:1
Čas odozvy: 1 ms
Rozhrania: 2x HDMI, 1x DisplayPort, 1x výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.2 kg |
| EAN: | 4710483937934 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 4,5 |
| Výška [mm]: | 435 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 1100:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 612 |
| Hĺbka [mm]: | 193 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
