ASRock Phantom Gaming PG27F15RS1A
Kód: 102014
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASRock PG27F15RS1ATento 27" zakrivený herný LED monitor s Full HD rozlíšením 1920 x 1080 pixelov ponúka kontrastný pomer 3000:1, jas 300 cd/m2 a čas odozvy 1 ms. Obnovovacia frekvencia 240 Hz spolu s podporou technológie Adaptive-Sync ponúka intenzívnu akciu bez trhania, zasekávania alebo rozmazania pohybu. Pomocou technológie VA sa dosahujú široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Potešia vás aj stereo reproduktory s celkovým výkonom 4 W a možnosť nastavenia sklonu a natočenia monitora.
Súčasťou balenia je kábel HDMI a DisplayPort.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: VA
Uhlopriečka: 27"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Kontrastný pomer: 3000:1
Čas odozvy: 1 ms
Rozhrania: 2x HDMI, 1x DisplayPort, 1x výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.9 kg |
| EAN: | 4710483941221 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 610 |
| Hĺbka [mm]: | 193 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Počet HDMI: | 2 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,1 |
| Výška [mm]: | 458 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
