ASRock Phantom Gaming PG25FFT
Kód: 166675
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASRock Phantom Gaming PG25FFT - užite si hry naplno
Herný monitor ASRock Phantom Gaming PG25FFT prináša na 27-palcovom displeji obraz ostrý ako britva. Vysoké rozlíšenie QHD vykresľuje obsah jasne a detailne. ASRock Phantom Gaming PG25FFT reaguje bleskovo na akúkoľvek hernú situáciu. Obnovovacia frekvencia 180 Hz a doba odozvy 1 ms potláčajú rozmazanie a oneskorenie, takže vám neunikne žiadna akcia.
Naopak, stále budete mať pred svojimi súpermi náskok. Technológia AMD FreeSync podporuje sekanie a trhanie obrazu, takže si užijete nekompromisný herný a multimediálny zážitok. Pripojenie monitora ASRock Phantom Gaming PG25FFT podporuje všetko, čo potrebujete na moderné hranie. Či už ide o počítač, hernú konzolu alebo iné príslušenstvo, všetko nájde svoje miesto tam, kam patrí.
24,5" herný monitor LED s rozlíšením Full HD 1920 x 1080 pixelov ponúka kontrastný pomer 1000 : 1, jas 300 cd/m2, dobu odozvy 1 ms a 94% pokrytie DCI-P3. Obnovovacia frekvencia 180 Hz spolu s podporou technológie AMD FreeSync ponúka intenzívnu akciu bez trhania, trhania alebo rozmazania pohybu. Pomocou technológie IPS sa dosahujú široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Určite potešia aj stereo reproduktory s celkovým výkonom 4 W.
Pre maximálne plynulý pohyb je monitor vybavený rýchlou dobou odozvy MPRT 1 ms a podporou technológie AMD FreeSync™, ktorá eliminuje trhanie a sekanie obrazu. Vaše oči chráni technológia Flicker-free a filter modrého svetla na zníženie únavy pri dlhodobom používaní. Monitor sa dodáva so stojanom, ktorý sa nakláňa v rozsahu od -5° do +20° a je kompatibilný s držiakmi VESA (100 × 100 mm).
24,5" panel IPS s rozlíšením Full HD (1920 × 1080 px)
Vysoká obnovovacia frekvencia 180 Hz na plynulé hranie hier
Rýchly čas odozvy 1 ms MPRT na minimalizáciu rozmazania pohybu
Široké pokrytie farebného spektra (94 % DCI-P3, 126 % sRGB)
Technológia AMD FreeSync™ na synchronizáciu s grafickou kartou
Ochrana očí pomocou technológií Flicker-free a Low Blue Light
Plná konektivita vrátane HDMI 2.0 a DisplayPort 1.4
Vstavané stereo reproduktory s výkonom 2 W × 2
Ergonomický dizajn s náklonom od -5° do +20°
Kábel HDMI a DisplayPort je súčasťou balenia.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela.
Uhlopriečka: 24,5"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 1920 × 1080
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 1 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 4.34 kg |
| EAN: | 4710483946349 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24,5 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 2,97 |
| Výška [mm]: | 432 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 557 |
| Hĺbka [mm]: | 205 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
