Arašidové maslo 2GO - arašidové maslo - GymBeam
Kód: 82129 83497 113332 Zvoľte variant



Podrobný popis
Arašidové maslo 2GO - pochúťka v praktickom balení, ktorú si môžete vychutnať na cestách aj počas turistiky
Arašidové maslo 2GO patrí medzi obľúbené lahodné nátierky s čistým zložením bez pridaných ingrediencií. Skladá sa iba zo suchých pražených arašidov bez pridaného cukru či palmového oleja. Vyniká podielom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty či k zdraviu kostí.
Dodáva sa v praktickom cestovnom balení a vo vašom batohu sa rozhodne nestratí. Navyše má šikovný náustok, s ktorým skvele poslúži aj pri konzumácii počas výstupu, kedy nemusíte zastavovať. Môžete si ho tak vychutnať samostatne s výhľadom na hory alebo ním natriete vopred pripravené toasty, ktoré si do batohu pribalíte spolu s ním. Zároveň ho môžete opäť zavrieť, vďaka čomu nie je nutné zjesť naraz celé balenie a môžete si ho rozložiť aj počas dňa. Oceníte tiež jeho ľahko roztierateľnú a krémovú konzistenciu, ktorá skvele ochutí aj vašu turistickú desiatu, napríklad v podobe ovocného šalátu pribaleného v dóze. Vďaka verzii 2GO nemusíte na cesty brať klasické maslo v sklenenej dóze a obávať sa, že sa vám rozbije. V konečnom dôsledku ide o výbornú cestovnú pochúťku, ktorá doplní dôležité živiny.
Arašidové maslo 2GO a jeho výhody
- je pochúťka na cesty zo suchých pražených arašidov
- má praktické cestovné balenie ideálne do batohu
- má náustok vhodný aj pre rýchlu konzumáciu počas chôdze
- je zdrojom bielkovín, ktoré podporujú rast a udržanie svalov či zdravie kostí
- dá sa znovu zavrieť a nie je nutné ho skonzumovať naraz
- má vysoký obsah vlákniny
- hodí sa na cesty aj turistiku
- môžete si ho vychutnať samostatne alebo v kombinácii s inou desiatou
- doladí vašu turistickú desiatu
- spoľahlivo doplní dôležité živiny
Zloženie
Suché pražené arašidy.
Návod na použitie
Pred použitím dobre premiešajte.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2457 kJ / 587 kcal |
| Tuky | 49,7 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 7,7 g |
| Sacharidy | 21,3 g |
| - z toho cukry | 4,9 g |
| Vláknina | 8,4 g |
| Bielkoviny | 24,4 g |
| Soľ | < 0,10 g |
Upozornenie
Upozornenie: Oddelenie olejovej fázy je prirodzené. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Alergény: Informácie o alergénoch nájdete tučne. Môže obsahovať stopy lepku, vajec, sóje, mlieka a orechov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 100 % orechové maslá |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.100000 |
| Značka: | GymBeam Food |
| Dĺžka: | 17.000000 |
| Šírka: | 8.000000 |
| Výška: | 2.000000 |
| Netto váha: | 0.080000 |
| Počet kusov v balení: | 15 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
