AOC U27P2CA 27"
Kód: 9946438
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
U27P2CA je ideálnou voľbou pre profesionálov a podnikových používateľov, ktorí chcú dosiahnuť vyššiu produktivitu a vyžadujú bohaté možnosti pripojenia. Je vybavený USB-C s 65W Power Delivery, 4 portami USB 3.2 a 27" panelom IPS so širokými pozorovacími uhlami a rozlíšením 4K UHD.Vďaka technológii Adaptive Sync pre plynulú akciu je tento monitor pripravený aj na hranie hier.
65W NAPÁJANIE
ERGONOMIA
OTOČNÝ
BEZRÁMČEKOVÝ DIZAJN
USB HUB
UDRŽATEĽNOSŤ
NÍZKE MODRÉ SVETLO
BEZ BLIKANIA
INTEGROVANÉ REPRODUKTORY
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 3840 x 2160
Rozstup bodov [mm]: 0,1554
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: 3H, antireflexný (AG)
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 1,07 M
Reproduktory: 2 W x 2
HDMI 2.0 x 2
DisplayPort 1.2 x 1
USB-C 3.2 x 1 (režim DP alt, upstream, napájanie do 65 W)
USB HUB
PORTY USB PRE DOWNSTREAM: 4
PORT USB PRE RÝCHLE NABÍJANIE
Výstup na slúchadlá (3,5 mm)
Napájanie: interné, 100 - 240 V 50/60 Hz
Pohotovostný režim [W]: 0,3
TCO: 8
Montáž na stenu: 100 x 100
Naklonenie monitora:
NÁKLON: -5/35
NASTAVENIE VÝŠKY (MM): 150 mm
NAKLONENIE: -180/180
OTOČENIE NA VÝŠKU
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 613,6 x (394,5~544,5) x 200,1
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 613,6 x 369,5 x 51,1
Hmotnosť [kg]: 7,1
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.43 kg |
| EAN: | 4038986189859 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 7,1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 544 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613 |
| Hĺbka [mm]: | 200 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
