AOC U27P2 27"
Kód: 9913674
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
27" monitor 4K UHD s úžasným obrazom a špičkovým výkonomMonitor U27P2 je vybavený celým radom praktických funkcií navrhnutých tak, aby pomohli dnešným profesionálom dosiahnuť maximálnu produktivitu.
Jeho plochý 27" IPS/3FL panel s tenkým a elegantným trojstranným bezrámovým dizajnom poskytuje rozlíšenie 4K UHD a jas 250 cd/m2, pričom ponúka aj široké pozorovacie uhly 178°/178° a rozbočovač USB 3.2. Je tiež vybavený nastavením výšky, sklonu, bočného náklonu a natočenia pre ideálnu ergonomickú polohu a je kompatibilný s rozhraniami HDMI a DP.
Podrobnosti o obrazovke
Farba čierna
Rozlíšenie 3 840 × 2 160
Obnovovacia frekvencia 60 Hz
Čas odozvy (GtG) 4 ms
Typ panela IPS
Podsvietenie WLED
Pokrytie sRGB (%) 109
Bez blikania Áno
Pomer strán 16 : 9
Jas (typický) 350 cd/m2
Kontrast (dynamický) 50M : 1
Kontrast (statický) 1000 : 1
Rozstup pixelov 0,1554
Uhlopriečka (palce) 27 palcov
Aktívna plocha obrazovky (výška x šírka) 596,736 mm(V) x 335,664 mm(Š)
Pozorovací uhol (CR10) 178/178 o
Počet zobrazovaných farieb 1,07 miliardy
Zobrazovacia frekvencia HDMI 2.0/DP1.2 : 30-140 KHz (H) ; HDMI 2.0/DP1.2 : 23-75 Hz (V)
Pokrytie Adobe RGB (%) 81
Jazyky OSD EN, FR , ES, PT, DE, IT, NL, SE, FI, PL , CZ, RU, KR, CN (T), CN (S), JP
Pripojenie
Pripojenie HDMI 2.0 x 1, DisplayPort
Pripojenie USB USB 3.2 (Gen1) x 4
Audio vstup Line in
Audio výstup Výstup pre slúchadlá (3,5 mm)
Reproduktory 2 W x 2
Obsah balenia
Kábel HDMI (1,8 m), kábel DisplayPort (1,8 m), zvukový kábel (1,8 m), napájací kábel Schuko C13 (1,8 m)
Udržateľnosť
- Životné prostredie a energia: RoHS, bez olova, bez ortuti
- Recyklovateľný obalový materiál: 100 %
Ergonómia
Pivot Áno
Otočenie o 180°
Naklonenie -5~35°
Miera nastavenia výšky 150 mm
Odnímateľný stojan Áno
Vešiak 100 × 100
Údaje o napájaní
Napájanie Interné
Napájanie 100 - 240 V, 50/60 Hz
Energetická trieda B
Spotreba energie Zapnuté 35 W, Vypnuté 0,3 W, Pohotovostný režim 0,3 W
Rozmery
Rozmery výrobku vrátane základne 613.6544,5200,1
Rozmery výrobku bez podstavca 613.6369.551,1
Čistá hmotnosť (bez obalu) (kg) 5,89 Kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.13 kg |
| EAN: | 4038986187343 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,7 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 545 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 200 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
