AOC U27G4R 27"
Kód: 172137
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AOC U27G4RTyp obrazovky: Fast IPS
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 3840x2160 / 1920x1080 Dual Frame Monitor
Obnovovacia frekvencia [Hz]: UHD@160Hz / FHD@320Hz Dual Frame Monitor
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Antireflexný
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 1
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 16,7 mil.
Reproduktory: Nie
Konektory:
2x HDMI 2.1
1x DisplayPort 1.4
4x USB 3.1
1x výstup na slúchadlá (3,5 mm)
Napájanie: interné
Spotreba energie [W]: 34
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: VESA 100x100
Náklon monitora: 3,5° ±1,5° ~ 21,5° ±1,5°
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 613,9 × 516,0 ~ 386,0 × 227,6
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 613,9 × 366,31 × 51,28
Hmotnosť [kg]: 6,35
Obsah balenia:
Kábel HDMI
Kábel DisplayPort
Napájací kábel
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 4038986682688 |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613,9 |
| Hĺbka [mm]: | 227,6 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| USB 3.1 (USB-A): | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 6,35 |
| Výška [mm]: | 386, 516 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 160 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Počet HDMI: | 2 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Počet USB 3.1 (USB-A): | 4 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
