AOC Q32V4 31,5"
Kód: 9919571
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktuDobre vybavený kancelársky monitor s rozlíšením QHD (2560 × 1440 px), obnovovacou frekvenciou 75 Hz a dobou odozvy 4 ms
Štíhly dizajn dopĺňa dizajn s tenkým bočným rámčekom, ktorý umožňuje spoluprácu dvoch monitorov
Špeciálny panel IPS ponúka živý obraz so skvelým podaním farieb
Obrazovka monitora AOC Q32V4 má vysoký jas 250 nitov, ktorý zaručuje veľmi dobrú čitateľnosť
K dispozícii sú konektory DisplayPort 1.2 + HDMI 1.4 a výstup na slúchadlá (3,5 mm jack)
Zabudované reproduktory
Technológia Flicker Free eliminuje blikanie obrazu, takže vaše oči nebudú toľko namáhané
LCD monitor AOC Q32V4 je vybavený režimom, ktorý znižuje množstvo modrého svetla vyžarovaného obrazovkou
Ak denne pracujete dlhé hodiny na počítači, kvalitný displej by mal byť samozrejmou súčasťou vašej výbavy. Moderný kancelársky monitor AOC Q32V4 predstavuje celý rad užitočných funkcií vrátane tenkých rámčekov vhodných na používanie viacerých displejov vedľa seba.
Monitor AOC Q32V4 ponúka napríklad jemné rozlíšenie QHD a vysokú presnosť farieb pri uhlopriečke 32". Čistý a živý obraz dosiahnete vďaka použitiu IPS panelu. Ten zabezpečí hlbokú čiernu farbu a vysoké kontrastné podanie.
LCD monitor AOC Q32V4 sa vyznačuje aj vysokým jasom 250 cd/m2 (nitov), takže bez problémov uvidíte všetok obsah, aj keď budete monitor používať vedľa okna.
31,5" monitor IPS poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu s rozlíšením QHD
Extrémne čistý monitor Q32V4 využíva plochý 31,5" panel IPS s rozlíšením QHD. Tento model ponúka kompletnú sadu funkcií vrátane Adaptive Synch, Low Blue Light, Flicker-Free a obnovovacej frekvencie 75 Hz.
Obrazovka
Rozlíšenie 2 560 x 1 440
Obnovovacia frekvencia 75 Hz
Uhlopriečka (palce) 31,5 palca
Uhlopriečka obrazovky (cm) 80 cm
Ploché / šikmé Nie
Podsvietenie WLED
Typ panela IPS
Pomer strán 16 : 9
Počet zobrazovaných farieb 16,7 milióna
Počet farieb panela v bitoch 8
Pokrytie sRGB (%) (CIE 1931) 102
Pokrytie Adobe RGB (%) (CIE 1931) 75
Pokrytie NTSC (%) (CIE 1931) 72 %
Počet bodov na palec 93
Čas odozvy (GtG) 4 ms
Kontrast (statický) 1200 : 1
Kontrast (dynamický) 20 mil. : 1
Jas (typický) 250 cd/m2
Pozorovací uhol (CR10) 178/178 o
Tvrdené sklo Antireflexné + 3H
OSD jazyky SK, FR , ES, PT, DE, IT, NL, SE, FI, PL , CZ, RU, KR, CN (T), CN (S), JP
Exteriér
Farba čierna
Typ rámu Úzky
Odnímateľný stojan Áno
Ergonómia
Vesa 100 × 100
Náklon -3,5°±1,5°~21,5°±1,5°
Multimédiá
Reproduktory 2 W × 2
Zvukový výstup Výstup na slúchadlá (3,5 mm)
Pripojenie
Pripojenie HDMI 1.4 × 1, DisplayPort 1.2 × 1
Príslušenstvo
Kábel HDMI 1,5 m
Napájací kábel Schuko C13 1,5 m
Napájanie / prostredie
Napájanie Interné
Napájanie 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie v zapnutom stave (Energy Star) 47 W
Spotreba energie v pohotovostnom režime (Energy Star) 0,3 wattov
Spotreba energie vo vypnutom stave (Energy Star) 0,3 wattov
Energetická trieda G
Záruka
Záručná doba 3 roky
Rozmery / hmotnosť
Rozmery výrobku vrátane podstavca 531,1 (V) × 730,2 (Š) × 209,9 (H)
Rozmery výrobku bez podstavca 426,6 (V) × 730,2 (Š) × 47,5 (H)
Rozmery balenia (D × Š × V) 552(V) × 817(Š) × 187(H) mm
Hrubá hmotnosť (vrátane obalu) (kg) 8,68 Kg
Čistá hmotnosť (bez obalu) (kg) 6,8 Kg
Texty a USP
Marketingový názov 31,5" 4 ms IPS HDMI 1.4 x 1, DisplayPort 1.2x 1 AdaptiveSync
Funkcie
Technológia synchronizácie AdaptiveSync
Bez blikania Áno
Technológia potlačenia nízkeho modrého svetla
Zámok Kensington Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.15 kg |
| EAN: | 4038986119900 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Šírka [mm]: | 730 |
| Hĺbka [mm]: | 48 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Energetická trieda: | G |
| Hmotnosť [kg]: | 6,8 |
| Výška [mm]: | 427 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
