AOC Q27V5CW/BK
Kód: 9999859
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
27" model IPS QHD pre výnimočný komfort a skvelý zážitok zo sledovania, s USB-C a webovou kamerou s integrovaným Windows HelloAOC Q27V5CW je 27" IPS panel s rozlíšením QHD a ergonomickým stojanom, ktorý nerobí žiadne kompromisy v oblasti pohodlného používania a vynikajúcej kvality obrazu. Zvyšuje vašu produktivitu vďaka kompletnej konektivite vrátane USB-C s funkciou Power Delivery až do 65 W, 4 portov USB a HDMI, pričom ponúka aj dodatočné zabezpečenie prostredníctvom webovej kamery s integrovaným Windows Hello.
Obrazovka
Rozlíšenie 2 560 x 1 440
Obnovovacia frekvencia 75 Hz
Uhlopriečka (palce) 27 palcov
Uhlopriečka obrazovky (cm) 68,6 cm
Ploché / šikmé Nie
Podsvietenie WLED
Typ panela IPS
Pomer strán 16 : 9
Počet zobrazovaných farieb 16,7 milióna
Počet farieb panela v bitoch 8
Pokrytie sRGB (%) (CIE 1931) 126
Pokrytie Adobe RGB (%) (CIE 1931) 94
Pokrytie NTSC (%) (CIE 1931) 85%
Rozstup pixelov 0,2331
Počet pixelov na palec 109
Čas odozvy (GtG) 4 ms
Čas odozvy (MPRT) 1 ms
Kontrast (statický) 1000 : 1
Kontrast (dynamický) 20 mil. : 1
Jas (typický) 300 cd/m2
Pozorovací uhol (CR10) 178/178 o
Tvrdené sklo Antireflexné + 3H
OSD jazyky SK, FR , ES, PT, DE, IT, NL, SE, FI, PL , CZ, RU, KR, CN (T), CN (S), JP
Exteriér
Farba čierna
Typ rámu 3-stranný bezrámový
Odnímateľný stojan Áno
Kovový stojan Áno
Systém vedenia káblov Áno
Ergonómia
Vesa 100 × 100
Náklon 3,5° ±1,5° ~ 21,5° ±1,5°
Otáčanie 28° ±2°
Otáčanie Áno
Výška nastavenia 130 mm
Pripojenie
Pripojenie HDMI 2.0 ×1, USB-C (DP Alt Mode), DisplayPort 1.4 ×1
Funkcie USB-C Režim DP alt, Prenos dát (USB upstream), Napájanie 65 W
Pripojenie USB USB 3.2 (Gen1) × 4
Rozbočovač USB Áno
Výstupné porty USB 4
Rýchle nabíjanie USB Áno
Multimédiá
Reproduktory 5 W × 2
Audio výstup Výstup na slúchadlá (3,5 mm)
Webová kamera 2MP Windows Hello
Funkcie
Synchronizačná technológia FreeSync
Bez blikania Áno
Technológia potlačenia slabého modrého svetla
Zámok Kensington Áno
Udržateľnosť
100 % recyklovateľný obalový materiál
Napájanie / životné prostredie
Napájanie Interné
Napájanie 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie pri zapnutí (Energy Star) 40 W
Spotreba energie v zapnutom režime 40
Spotreba energie v pohotovostnom režime (Energy Star) 0,5 wattu
Spotreba energie vo vypnutom režime (Energy Star) 0,3 wattov
Záruka
Záručná doba 3 roky
Rozmery / hmotnosť
Rozmery výrobku vrátane základne (ŠxVxH) mm 613,0 x (400,7~530,7) × 200,0
Rozmery výrobku bez podstavca (ŠxVxH) mm 613,0 x 377,5 x 44,6
Rozmery balenia (ŠxVxH) mm 840 x 456 x 141 mm
Hrubá hmotnosť (vrátane obalu) (kg) 9,18 Kg
Čistá hmotnosť (bez obalu) (kg) 6,64 Kg
Príslušenstvo
Kábel HDMI 1,5 m
Kábel USB typu C na C/A m
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,2331
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 4
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 16,7 M
Konektory: 1:
HDMI 2.0
USB-C - Power Delivery 65 W
DisplayPort 1.4
3,5 mm audio
Napájanie: interné
Spotreba energie [W]: 40
Pohotovostný režim [W]: 0,3
Náklon monitora: -3,5/21,5°
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 613,0 x (400,7~530,7) × 200,0
Hmotnosť [kg]: 9,18
Záruka: 36 mesiacov
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.2 kg |
| EAN: | 4038986180269 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,64 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 400 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Energetická trieda: | G |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613 |
| Hĺbka [mm]: | 200 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
