AOC Q27E3UMF 27"
Kód: 163353
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AOC Q27E3UMF 27", rozlíšenie QHD, panel IPS pre živé farby, široké pozorovacie uhly, ideálny na profesionálne použitie a zábavu.AOC Q27E3UMF je 27" monitor, ktorý spája vysokú kvalitu obrazu s elegantným dizajnom. Tento monitor je ideálny pre profesionálnych grafikov, editorov videa, ale aj na každodenné používanie, kde je dôležitá ostrá a jasná obrazovka.
Adaptívna synchronizácia
Nízka úroveň modrého svetla
Bez blikania
Zámok Kensington
Typ obrazovky: VA
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,2331
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 75 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Displej: antireflexný (AG)
Jas [cd/m2]: 300 cd/m2
Kontrast: 4000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: 16,7 M (8 bitov)
Reproduktory: 2 W x 2
HDMI: HDMI 1.4 x 1
Digitálny HDCP (verzia HDMI): HDCP 1.4
DisplayPort: DisplayPort 1.2 x 1
Rozbočovač USB
Rýchlosť rozbočovača USB: USB 3.2 (Gen 1)
Nadväzujúce porty USB: 2
Výstup na slúchadlá (3,5 mm)
Verzia DP HDCP: HDCP 1.4
USB Hub upstream: 1 x USB 3.2 typ B Gen 1, 5 Gbit/s
Napájanie: interné, 100 - 240 V 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 26
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 100 x 100
Naklonenie monitora:
Naklonenie: -5°~35°
Nastavenie výšky (mm): 150 mm
Otáčanie: 175°±5°
Otáčanie: -90°~90°
Farba: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 614,7 x 396,21~544,49 x 200,12
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 614,7 x 369,6 x 52,8
Hmotnosť [kg]: 3,79/ 5,55
Obsah balenia:
Kábel HDMI: 1,8
Napájací kábel
Certifikát TCO: Áno
Záruka.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.45 kg |
| EAN: | 4038986181310 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Hmotnosť [kg]: | 5,55 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 544,49, 396,21 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Šírka [mm]: | 614,7 |
| Hĺbka [mm]: | 200,12 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Energetická trieda: | F |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
