AOC Gaming CQ32G4VE
Kód: 154443
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vychutnajte si svoje obľúbené herné tituly s týmto zakriveným monitorom AOC s rozlíšením QHD, plynulým obrazom prezentovaným panelom VA s obnovovacou frekvenciou až 180 Hz a nízkym časom odozvy 1 ms GtG - výsledkom je veľkolepá grafika a bohaté farby - bezkonkurenčný herný zážitok.Nízke vstupné oneskorenie
Adaptívna synchronizácia, režim nízkeho modrého svetla, bez blikania, HDR 10
Vhodné na hranie na konzole
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 31,5"
Tvar monitora: 1500R zakrivený
Typ panela: VA
Rozlíšenie: 2560 x 1440 QHD
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 180 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: matný
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3500:1
Čas odozvy [ms]: 0,5 (MPRT)/1 (GtG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° / 178°
Počet farieb: 16,7 mil.
Uhol sklonu (predný / zadný) -3° ±2° / 21° ±2°
Odnímateľný stojan
Podpora herných funkcií:
Herný štýl: MMORPG, Akčné, RTS, Závodné, FPS (eSports)
Herný režim: RTS, FPS, Racing, Gamer 1, Gamer 2, Off
Herný komfort: G-Menu by AOC, Game Colour, Shadow Control, Motion Blur Reduction, Smart Aimer, Frame Counter
Upevnenie na stenu: 100 mm držiak VESA
Zabezpečenie: bezpečnostný slot Kensington
Konektory: Kingtonská klávesnica, Kingtonská klávesnica, Kingtonská klávesnica:
2 x HDMI 2.0
1 x DisplayPort 1.4
Výstup na slúchadlá (3,5 mm)
Napájanie: interné
Spotreba energie [W]: typicky 35
Farba: čierna
Rozmery (s podstavcom, mm): 709,4 x 523,8 x 265,3
Rozmery (bez stojana, mm): 709,4 x 425,2 x 96,6
Hmotnosť [kg]: 7,31/6,24
Energetický štítok EÚ: (trieda F)
Obsah balenia:
Monitor so stojanom
1x kábel HDMI
1x kábel DisplayPort
1x napájací kábel
stručná príručka na spustenie
Záruka.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.85 kg |
| EAN: | 4038986182164 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Hmotnosť [kg]: | 7,31 |
| Výška [mm]: | 523,8 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
| Kontrast: | 3500:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 709,4 |
| Hĺbka [mm]: | 265,3 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
