AOC 24V5CW/BK Čierna
Kód: 9999853
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
23,8" model IPS FHD pre pohodlnú produktivitu a voľný čas, s USB-C a webovou kamerou s integrovaným Windows HelloAOC 24V5CW je 23,8" FHD IPS panel s ergonomickým stojanom na pohodlné používanie v rozsahu 360°. Je pripravený zvýšiť vašu produktivitu vďaka USB-C s funkciou Power Delivery s výkonom až 65 W, 4 portom USB a HDMI a zároveň vám ponúkne všetko, čo potrebujete na trávenie voľného času, a dodatočné zabezpečenie s webovou kamerou s integrovaným Windows Hello.
Obrazovka
Rozlíšenie 1 920 x 1 080
Obnovovacia frekvencia 75 Hz
Uhlopriečka (palce) 23,8 palca
Uhlopriečka obrazovky (cm) 60,4 cm
Ploché / šikmé Nie
Podsvietenie WLED
Typ panela IPS
Pomer strán 16 : 9
Počet zobrazovaných farieb 16,7 milióna
Počet farieb panela v bitoch 8
Pokrytie sRGB (%) (CIE 1931) 119
Pokrytie Adobe RGB (%) (CIE 1931) 88
Pokrytie NTSC (%) (CIE 1931) 85%
Rozstup pixelov 0,3114
Počet bodov na palec 93
Čas odozvy (GtG) 4 ms
Čas odozvy (MPRT) 1 ms
Kontrast (statický) 1000 : 1
Kontrast (dynamický) 20 mil. : 1
Jas (typický) 300 cd/m2
Pozorovací uhol (CR10) 178/178 o
Tvrdené sklo Antireflexné + 3H
OSD jazyky SK, FR , ES, PT, DE, IT, NL, SE, FI, PL , CZ, RU, KR, CN (T), CN (S), JP
Exteriér
Farba čierna
Typ rámu 3-stranný bezrámový
Odnímateľný stojan Áno
Kovový stojan Áno
Systém vedenia káblov Áno
Ergonómia
Vesa 100 × 100
Náklon 3,5° ±1,5° ~ 21,5° ±1,5°
Otáčanie 28° ±2°
Otáčanie Áno
Výška nastavenia 130 mm
Pripojenie
Pripojenie HDMI 1.4 × 1, DisplayPort 1.2 × 1, USB-C (DP Alt Mode)
Funkcie USB-C Režim DP alt, Prenos dát (USB upstream), Napájanie 65 W
Pripojenie USB USB 3.1 (Gen1) × 4
Rozbočovač USB Áno
4 výstupné porty USB
Rýchle nabíjanie USB Áno
Multimédiá
Reproduktory 5 W × 2
Audio výstup Výstup na slúchadlá (3,5 mm)
Webová kamera 2MP Windows Hello
Funkcie
Synchronizačná technológia FreeSync
Bez blikania Áno
Technológia potlačenia slabého modrého svetla
Zámok Kensington Áno
Udržateľnosť
100 % recyklovateľný obalový materiál
Napájanie / životné prostredie
Napájanie Interné
Napájanie 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie pri zapnutí (Energy Star) 28 W
Spotreba energie v zapnutom režime 28
Spotreba energie v pohotovostnom režime (Energy Star) 0,5 wattov
Spotreba energie vo vypnutom režime (Energy Star) 0,3 wattov
Záruka
Záručná doba 3 roky
Rozmery / hmotnosť
Rozmery výrobku vrátane základne (ŠxVxH) mm 539,34 x 509,13 x 185
Rozmery výrobku bez podstavca (ŠxVxH) mm 539,34 x 332,73 x 45,3
Rozmery balenia (ŠxVxH) mm 612 x 526 x 42 mm
Hrubá hmotnosť (vrátane obalu) (kg) 6,96 Kg
Čistá hmotnosť (bez obalu) (kg) 4,75 Kg
Príslušenstvo
Kábel HDMI 1,5 m
Kábel USB typu C na C/A m
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 23,8
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 4
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 16,7 M
Konektory:
HDMI 1.4
USB-C s napájaním 65 W
DisplayPort 1.2
3,5 mm audio
Spotreba energie [W]: 28
Pohotovostný režim [W]: 0,3
Náklon monitora: -3,5/21,5°
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 539,34 x 509,13 x 185
Hmotnosť [kg]: 6,96
Záruka: 36 mesiacov
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.7 kg |
| EAN: | 4038986140256 |
| Hmotnosť [kg]: | 7 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 509 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 539 |
| Hĺbka [mm]: | 185 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
