AOC 24P2Q 23,8"
Kód: 9907354
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tenký monitor 24P2Q s bezrámčekovým dizajnom na troch stranách má 23,8" plochý panel IPS/3FL s rozlíšením Full HD a širokými pozorovacími uhlami 178°/178°. Tento model je navrhnutý tak, aby pomohol dnešným firemným používateľom dosiahnuť požadovanú vyššiu produktivitu, je kompatibilný s rozhraniami VGA, DVI, HDMI a DP a ponúka rozbočovač USB 3.2. Je vybavený režimom Low Blue Mode a technológiou Flicker-Free a umožňuje nastavenie výšky, sklonu, naklonenia do strán a otočenia na dosiahnutie ideálnej ergonomickej polohy.Typ obrazovky IPS.
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 23,8
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,2745
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Displej: antireflexný + 3H
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: 2 W x 2
HDMI , DisplayPort, VGA, DVI
USB 3.2 (Gen1) x 4
Zvukový vstup: Line in
Zvukový výstup: Výstup pre slúchadlá (3,5 mm)
Napájanie: interné, 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 20 W
Pohotovostný režim [W]: 0,3 W
Upevnenie na stenu: 100 x 100
Náklon monitora: 100 x 100 mm:
Otočenie: 180°
Náklon :-5~35°
Ergonomická výška:150 mm
Pivot
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 540,2 x 513 x 200,1 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 540,2 x 326,4 x 50,7
Hmotnosť [kg]: 4,16 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.68 kg |
| EAN: | 4038986147293 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Počet DVI: | 1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| DVA: | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 540 |
| Hĺbka [mm]: | 200 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Hmotnosť [kg]: | 4,75 |
| Počet VGA: | 1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 513 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
