AOC 24E3QAF 23,8"
Kód: 163352
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AOC 24E3QAF24" monitor IPS s rozlíšením FHD a základnými funkciami na maximálne využitie dlhých pracovných hodín. Technológie vrátane Adaptive Sync, Flicker-Free, Low Blue Light a kompletnej ergonómie vás podporia pri práci aj v štúdiu.
Kvalita Full HD
Veľkosť displeja: 23,8" (60,5 cm)
Typ panela IPS LCD.
Jas: 300 nitov
Kontrast: 1000:1
Rozstup bodov [mm]: 0,2745
Počet farieb displeja: 16,7 milióna
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Čas odozvy [ms]: 4 ms
Pomer strán: 16:9
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Pripojiteľnosť:
Zvukový vstup/výstup: 2x2W reproduktory, výstup na slúchadlá
HDCP: Áno
Vstupné porty: 1x HDMI (v.1.4), 1x DisplayPort (v.1.2), 1x D-SUB (VGA)
Napájanie a spotreba energie:
Interné
AC 100 - 240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie - vypnutý režim: 0,3 W
Spotreba energie - zapnutý režim: 18 W
Spotreba energie - pohotovostný režim: 0,5 W
Rozmery:
Výrobok vrátane základne: 540 x (386~503,6) x 200,1 mm
Výrobok bez podstavca: 540 x 362,3 x 50,7 mm
Balenie: 613 x 519 x 162 mm
Hmotnosť:
Výrobok vrátane podstavca: 2,63 kg
Výrobok bez obalu: 4,45 kg
Hmotnosť vrátane obalu: 7,14 kg
Obsah balenia: Monitor, napájací kábel, kábel HDMI, kábel DisplayPort
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.4 kg |
| EAN: | 4038986141253 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Hmotnosť [kg]: | 2,63 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 503,6, 386 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 540 |
| Hĺbka [mm]: | 200,1 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Energetická trieda: | E |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
