AOC 24E1Q 23,8"
Kód: 7770761
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elegantní bezrámečkový design 3 stran 24E1Q umožňuje jednolité spojení více monitorů. . Přesné a bohaté barvy prostřednictvím IPS panelu s rozlišením Full HD. Univerzální funkce včetně reproduktorů a bohaté konektivity (VGA, HDMI a DP). Certifikované ekologické vlastnosti.Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 23,8
Rozlišení: 1920 x 1080 (obnovovací frekvence 60Hz)
Rozteč bodu [mm]: 0,2745
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 5
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 M
Reproduktory: Ano, 2x 2W
Konektory:
HDMI 1.4
VGA
DisplayPort 1.2
3,5 mm Audio
Napájení: 100 - 240V 50/60Hz (interní)
Spotřeba [W]: 20
Stand By režim [W]: 0,5
Naklápění monitoru: -3.5°/+21.5°
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 539,1 x 404,9 x 199,4
Hmotnost [kg]: 3,1
Obsah balení:
Monitor AOC
HDMI kabel
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 4.64 kg |
| EAN: | 4038986146234 |
| Kontrast: | 20000000:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 3,1 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 404,9 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Počet vstupov DisplayPort: | 1 |
| Počet vstupov VGA: | 1 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Počet vstupov HDMI: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Šírka [mm]: | 539,1 |
| Hĺbka [mm]: | 19,4 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
