Universal Nutrition Animal Creatine Chews - Žuvacie Kreatínové Cukríky
Kód: 81133 81130 Zvoľte variant



Podrobný popis
Animal Creatine Chews sú žuvacie kreatínové cukríky, ktoré pomôžu zvýšiť výkon počas po sebe nasledujúcich krátkodobých intervalov intenzívneho tréningu
Animal Creatine Chews sú lahodné cukríky s ovocnou príchuťou, ktoré obsahujú funkčné množstvo kreatín monohydrátu v jednej dávke. Ten dokáže pri príjme 3 g denne zvýšiť výkonnosť počas krátkych, po sebe nasledujúcich intervalov intenzívneho tréningu. Vzhľadom na to, že jedna dávka obsahuje 5 g kreatínu, ľahko toto potrebné množstvo naplníte. Skvele sa hodí pre silovo cvičiacich športovcov, crossfiťákov, futbalistov, hokejistov a ďalších aktívnych ľudí, ktorí chcú pracovať na svojej výbušnosti a celkovom výkone. V zložení však nechýbajú ani vybrané rastlinné extrakty, ako je ženšen nepravý (Panax notoginseng) a kozinec blanitý (Astragalus mongholicus).
Pri Animal Creatine Chews oceníte okrem funkčnosti aj ich skvelú ovocnú chuť a praktickú formu žuvacích cukríkov. Nemusíte riešiť žiadne rozmiešavanie prášku alebo prehĺtanie tabliet. Stačí si len vložiť do úst po jednom alebo naraz štyri cukríky, pochutnať si na nich a ťažiť z benefitov obsiahnutého kreatín monohydrátu.
Animal Creatine Chews a ich výhody
- žuvacie cukríky s obsahom kreatín monohydrátu
- v jednej dávke je 5 gramov kreatínu
- vďaka kreatínu zvyšujú výkon počas krátkych po sebe nasledujúcich intenzívnych tréningových intervalov
- sú obohatené o ženšen nepravý a kozinec blanitý
- ideálne pre silových športovcov a crossfiťákov
- vhodné pre kolektívnych športovcov, ktorí pracujú na svojej výbušnosti
- majú formu praktických cukríkov
- vynikajú lahodnou ovocnou chuťou
Dávkovanie
Užívajte 4 tablety denne. Jedna dávka obsahuje 4 tablety.
V tréningový deň: užívajte 1 dávku 30 minút pred tréningom.
V netréningové dni: užívajte 1 dávku ráno.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty (príchuť Ovocný punč) | 1 dávka (4 tablety) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 5 kcal |
| Sacharidy | 1 g |
| - z toho cukry | 0,5 g |
| Sodík | 10 mg |
| Kreatín monohydrát | 5 g |
| Extrakt z Panax Notoginseng, Astragalus Membranaceus, AstraGin | 25 mg |
| Morská soľ | 25 mg |
| Nutričné hodnoty (príchuť Hrozno) | 1 dávka (4 tablety) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 5 kcal |
| Sacharidy | 1 g |
| - z toho cukry | 0,5 g |
| Sodík | 10 mg |
| Kreatín monohydrát | 5 g |
| Extrakt z Panax Notoginseng, Astragalus Membranaceus, AstraGin | 25 mg |
| Morská soľ | 25 mg |
| Nutričné hodnoty (príchuť Zelené jablko) | 1 dávka (4 tablety) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 5 kcal |
| Sacharidy | 1 g |
| - z toho cukry | 0,5 g |
| Sodík | 10 mg |
| Kreatín monohydrát | 5 g |
| Extrakt z Panax Notoginseng, Astragalus Membranaceus, AstraGin | 25 mg |
| Morská soľ | 25 mg |
Ostatné zložky
Príchuť Ovocný punč: cukor, dextróza, maltodextrín, kyselina stearová, kyselina citrónová, stearát horečnatý, kyselina jablčná, prírodné a umelé arómy, prášok z koreňa červenej repy (farbivo), sukralóza, acesulfám draselný.
Príchuť Hrozno: cukor, dextróza, prírodné arómy, kyselina stearová, kyselina citrónová, stearát horečnatý, kyselina jablčná, maltodextrín, prášok z koreňa červenej repy (farbivo), sukralóza, acesulfám draselný.
Príchuť Zelené jablko: cukor, dextróza, maltodextrín, kyselina citrónová, kyselina stearová, stearát horečnatý, prírodné a umelé arómy, kyselina jablčná, morská soľ, acesulfám draselný, Spirulina (celá rastlina – farbivo), sukralóza.
Upozornenie
Potravina určená pre dospelých nad 18 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.
Vyrobené v zariadení GMP, ktoré spracováva mlieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, mäkkýše a pšenicu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kreatín Monohydrát |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.372000 |
| Značka: | Universal Nutrition |
| Dĺžka: | 10.000000 |
| Šírka: | 10.000000 |
| Výška: | 10.000000 |
| Netto váha: | 0.259600 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
