Amino Fuel - Aplikovaná výživa
Kód: 46705 46696 46699 46702 Zvoľte variant



Podrobný popis
Amino Fuel - zmes esenciálnych aminokyselín nevyhnutných pre tvorbu bielkovín
Amino Fuel je zmes, ktorá v jednej porcii obsahuje 8,5 g esenciálnych aminokyselín, z toho 6 g je tvorené aminokyselinami s rozvetveným reťazcom, teda l-leucínom, l-izoleucínom a l-valínom v pomere 2:1:1. Esenciálne aminokyseliny naše telo využíva pri syntéze bielkovín, ktoré prispievajú k udržaniu a rastu svalovej hmoty či udržaniu zdravých kostí. Organizmus si ich však nedokáže sám vytvoriť, a tak je nutné ich pravidelné doplnenie. Zloženie je navyše obohatené aj o 2,5 g l-glutamínu. Jeho hladina sa počas aktivity vyčerpáva, a tak jeho doplnenie príde tiež vhod.
Výrobok má formu sypkej zmesi, ktorá sa skvele rozpúšťa, a navyše má aj príjemnú chuť. Jedna porcia má len 3 kcal, takže si ju môžete pokojne dopriať aj pri chudnutí.
Amino Fuel a jeho výhody
- obsahuje 8,5 g esenciálnych aminokyselín a 2,5 g glutamínu v jednej dávke
- l-leucín, l-izoleucín a l-valín sú obsiahnuté v pomere 2:1:1
- prispieva k udržaniu a rastu svalovej hmoty
- podporuje udržanie zdravých kostí
- dobre sa rozpúšťa
- má príjemnú chuť
Zloženie
Príchuť Fruit Salad: L-leucínový prášok, L-glutamín, L-valínový prášok, L-izoleucínový prášok, L-lyzínový prášok, okysličovadlo (kyselina citrónová), príchuť, L-treonínový prášok, L-histidínový prášok, L-fenylalanínový prášok, soľ (chlorid sodný), sladidlo (sukralóza), prášok L-metionín, prírodné farbivo (extrakt z kurkumy).
Príchuť Fruit Burst: L-leucínový prášok, L-glutamín, L-valínový prášok, L-izoleucínový prášok, L-lyzínový prášok, okysličovadlo (kyselina citrónová), prírodná aróma, L-treonínový prášok, L-histidínový prášok, L-fenylalanínový prášok, soľ (chlorid sodný), sladidlo (sukralóza), prášok L-metionín, prírodné farbivo (červená repa).
Príchuť Candy Ice Blast: L-leucínový prášok, L-glutamín, L-valínový prášok, L-izoleucínový prášok, L-lyzínový prášok, okysličovadlo (kyselina citrónová), prírodná aróma, L-treonínový prášok, L-histidínový prášok, L-fenylalanínový prášok, soľ (chlorid sodný), sladidlo (sukralóza), prášok L-metionín, prírodné farbivo (červená repa).
Príchuť Icy Blue Raz: L-leucínový prášok, L-glutamín, L-valínový prášok, L-izoleucínový prášok, L-lyzínový prášok, okysličovadlo (kyselina citrónová), prírodná aróma, L-treonínový prášok, L-histidínový prášok, L-fenylalanínový prášok, soľ (chlorid sodný), sladidlo (sukralóza), prášok L-metionín, prírodné farbivo (spirulina).
Dávkovanie
Zmiešajte 1 dávku (13 g) s 500 ml vody a dobre pretrepte. Konzumujte pred, počas, po tréningu alebo kedykoľvek počas dňa, keď potrebujete aminokyseliny.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 1 dávka (13 g) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 13 kJ / 3 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené tuky | 0 g |
| Sacharidy | 0,49 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Sodík | 0 g |
| Ekvivalent soli | 0 g |
| Aminokyseliny: | |
| L-Leucín | 3000 mg |
| L-Glutamín | 2500 mg |
| L-Izoleucín | 1500 mg |
| L-Valín | 1500 mg |
| L-Lyzín | 1000 mg |
| L-Treonín | 500 mg |
| L-Histidín | 500 mg |
| L-Metionín | 150 mg |
| L-Fenylalanín | 335 mg |
| L-Tryptofán | 45 mg |
Upozornenie
Ak ste mladší ako 18 rokov, ste tehotná alebo dojčíte, trpíte na akékoľvek zdravotné problémy alebo užívate akékoľvek lieky na predpis, pred použitím tohto produktu sa poraďte s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Skladujte tento výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | EAA |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.466000 |
| Značka: | Applied Nutrition |
| Dĺžka: | 10.200000 |
| Šírka: | 10.200000 |
| Výška: | 14.500000 |
| Netto váha: | 0.390000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
