Akupresúrna sada Black - GymBeam
Kód: 81727



Podrobný popis
Akupresúrna sada - šikovná sada pozostávajúca z dlhej podložky a vankúša, ktoré dokážu navodiť pocity relaxácie a svalovej úľavy
Akupresúrna sada pozostáva zo sady dvoch kusov praktického príslušenstva v podobe dlhej podložky a vankúša. Tie pokrývajú plastové ihličky, ktoré dokážu stimulovať akupresúrne body a tým navodiť pocity relaxácie či svalovej úľavy. Oceníte ho tak ako skvelú pomôcku na efektívnu regeneráciu či prekrvenie. Navyše vám dopraje príjemnú masáž v domácom prostredí, ktorú ocenia ľudia pracujúci v kancelárii alebo každý, kto má skôr sedavý životný štýl.
Športovci zase túto sadu využijú na regeneráciu po ťažkých tréningoch, ktorá patrí medzi dôležité piliere pokroku. Podložka a vankúš im môžu pomôcť uvoľniť svalové napätie. Akupresúrna sada je navyše veľmi skladná a dodáva sa v praktickom balení. Vďaka tomu si ju môžete doma veľmi rýchlo uložiť alebo vziať so sebou kamkoľvek sa vydáte.

Akupresúrna sada a jej výhody
- je šikovná sada pozostávajúca z akupresúrnej podložky a vankúša
- dokáže stimulovať akupresúrne body
- môže navodiť pocit relaxácie a svalovej úľavy
- používa sa na efektívnu regeneráciu či prekrvenie
- môže pomôcť uvoľniť svalové napätie
- dopraje vám masáž aj v domácich podmienkach
- dodáva sa v praktickom sáčku
- je veľmi skladná a môžete si ju so sebou vziať kamkoľvek
Materiál
25 % bavlna, 50 % huba vo vnútri, 25 % masážna spona z ABS
Rozmery
| Rozmery podložky | |
|---|---|
| Dĺžka | 120 cm |
| Šírka | 43 cm |
| Počet akupresúrnych doštičiek | 414 ks |
| Rozmery vankúša | |
|---|---|
| Dĺžka | 36 cm |
| Výška | 9 cm |
| Počet akupresúrnych doštičiek | 66 ks |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Masážne pomôcky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.99 kg |
| EAN: | 8586025607766 |
| Brutto váha: | 0.985000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 44.000000 |
| Šírka: | 26.000000 |
| Výška: | 18.500000 |
| Netto váha: | 0.980000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
