Agar 30 g - Wolfberry
Kód: 37528



Podrobný popis
Agar - zdravá a prírodná náhrada želatíny z červených morských rias s viac ako 80 % obsahom vlákniny
Agar je zdravá a prírodná alternatíva želatíny s viac ako 80 % obsahom vlákniny, ktorá je vhodná aj pre vegánov. Jedná sa o prírodný polysacharid s vysokou želírovacou schopnosťou, ktorý sa získava z červených morských rias rodov Floridae a Gelidium. Neobsahuje žiadny pridaný cukor, je priehľadný, bez chuti, zápachu, a umožňuje vytvárať aj vysoké vrstvy želé, ktoré pri krájaní skvele držia tvar. V potravinárstve sa používa na ochucovanie, ale tiež ako stabilizátor a zahusťovadlo pre cukrárske a pekárske výrobky. Je výborný na výrobu aspiku, mrazených dezertov, rôznych želé, pudingov, zmrzliny a iných dobrôt.
Agar a jeho výhody
- zdravá a prírodná alternatíva želatíny
- obsahuje viac ako 80 % vlákniny
- neobsahuje žiadny pridaný cukor
- je priehľadný, bez chuti a zápachu
- drží tvar aj pri vyšších teplotách
- slúži ako stabilizátor a zahusťovadlo pre cukrárske a pekárske výrobky
- je vhodný aj pre vegánov
Zloženie
Agar agar (Gelidium 100%).
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 720 kJ / 172 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| z toho nasýtené tuky | 0 g |
| Sacharidy | 0,04 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 86 g |
| Bielkoviny | 0,1 g |
Upozornenie
Môže obsahovať stopy lepku. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným svetlom a teplom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné prísady na varenie |
|---|---|
| EAN: | 8594158039798 |
| Brutto váha: | 0.033000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 16.000000 |
| Šírka: | 11.500000 |
| Výška: | 0.500000 |
| Netto váha: | 0.030000 |
| Počet kusov v balení: | 100 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
