Adaptér Lenovo ThinkPad 90W AC
Kód: 9508831
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kompatibilní s řadou ThinkPad X1 Carbon, YOGA 13, Helix, M490s, Edge 431,531,S440,T440,T540
Popis
Popis produktuProduct Description
Neručíme za správnost informací, poskytovaných třetí stranou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieťové (220V/230V) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| EAN: | 887037251588 |
| Konektor: | Slim Tip |
| Rozmery (V x Š x H): | 30 x 50 x 126 [mm] |
| Použite na: | Lenovo ThinkPad X1 Carbon, IdeaPad Yoga 13 a další |
| Distribúcia: | CZ |
| Výška [mm]: | 30 |
| Celkový výstupný výkon [W]: | 90 |
| Farba: | Čierna |
| Príslušenstvo pre prenosné počítače: | Lenovo |
| Napájanie: | AC 100-240 V, 50-60 Hz |
| Šírka [mm]: | 50 |
| Hĺbka [mm]: | 126 |
| Výstupné napätie [V]: | 230 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
