Acer Nitro VG240YP6bmipx 23,8" (UM.QV0EE.605)
Kód: 178734
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Acer Nitro VG240YP6bmipxFreeSync
99% sRGB
Bluelight Shield
FlickerLess
Typ obrazovky: IPS LED
Uhlopriečka: 23,8" (60 cm)
Rozlíšenie: 1920x1080
Obnovovacia frekvencia: 144 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas: 250 nitov
Čas odozvy: 1 ms (VRB)
Pozorovacie uhly (V/V): 178°/178°
Porty: 1:
1x HDMI 1.4
1x DisplayPort 1.2
audio výstup
Montáž na stenu: VESA 100x100
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 4711474414915 |
| Energetická trieda: | D |
| Povrch displeja: | matný, antireflexné |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | AMD FreeSync |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 412 |
| Hĺbka [mm]: | 240 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 3,6 |
| Výška [mm]: | 540 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 144 |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
